На керівну посаду у відомстві Ватикана вперше призначено жінку

9 января 2025

Італійську монахиню Сімону Брамбіллу Папа Римський Франциск призначив на посаду керівника великого ватиканського відомства. Вона стала префектом департаменту, відповідального за всі католицькі релігійні ордени. Про це повідомляє АР.

Дане відомство є одним з найважливіших у Ватикані. Офіційно відоме як Дикастерія Інститутів богопосвяченого життя та Товариств апостольського життя, воно відповідає за всі релігійні ордени, від єзуїтів і францисканців до сестер Милосердя і менших новітніх рухів.

59-річна Брамбілла є членом релігійного ордену місіонерів Консолата і з 2023 року обіймала посаду секретаря Дикастерії Інститутів богопосвяченого життя та Товариств апостольського життя. На новій посаді вона замінить 77-річного кардинала Жуана Браза де Авіса, який іде на пенсію.

Призначення Брамбілли стало можливим завдяки реформі конституції Святого Престолу, яку Франциск провів у 2022 році і яка дозволила мирянам, у тому числі жінкам, очолювати дикастерію і ставати префектами.

Нагадаємо, Папа Римський Франциск прийняв запрошення відвідати Україну, однак на сьогодні дату візиту не визначено.

Раніше Папа у своєму різдвяному посланні закликав до переговорів між Україною та Росією задля припинення війни.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Стало відомо, чому мерзнуть руки і ноги і коли це небезпечно 18 сентября 2025

Чому мерзнуть руки і ноги і коли це небезпечно

НСЗУ: у медсистемі більшає лікарів, але зменшується кількість медсестер 18 сентября 2025

В Україні зростає кількість лікарів, але водночас спостерігається відчутний дефіцит медсестер. Про це водному з інтерв’ю розповіла голова Національної служби...

Міддлтон у бордовому сукні-пальті та з брошкою Діани привітала Трапма з дружиною в трендовому капелюсі. Фото 18 сентября 2025

17 вересня принц і принцеса Вельські прибули до Віндзорського замку, аби зустріти президента США Дональда Трампа і першу леді Меланію Трамп під час їхнього офіційного візиту до Британії.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Авіатор 5.0
Авіатор

Отзывов: 2

Одес5 пологовий 0.5
Одес5 пологовий

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше