На Київщині чоловік через зауваження ледь не вбив сусіда

5 мая 2024

У Білій Церкві Київської області чоловік через зауваження вдарив сусіда ножем у живіт, після чого втік з місця події. Потерпілого госпіталізували до медичного закладу.

Про це повідомили в пресслужбі поліції Київщини. Зловмиснику загрожує до восьми років позбавлення волі.

За словами правоохоронців, до них надійшло повідомленні від медиків про те, що в Білій Церкві 65-річний чоловік отримав ножове поранення. Можливого нападника затримали в одному з поштових відділень міста.

"Поліцейські з'ясували, що фігурант проживав з потерпілим в одному під’їзді. Затриманий постійно мав неприязні відносини з мешканцями будинку, і неодноразово через конфлікти між ними притягувався до адміністративної відповідальності. Потерпілий при зустрічі біля будинку зробив зауваження кривднику, на що останній дістав з кишені ножа та вдарив ним у живіт опонента, після чого з місця втік", – розповіли в поліції.

За фактом нанесення умисного тяжкого тілесного ушкодження 33-річному зловмиснику повідомили про підозру, а суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Як повідомляв OBOZ.UA, у Києві правоохоронці затримали чоловіка, який, за версією слідства, причетний до вбивства. Зловмисник під час конфлікту на вулиці завдав смертельне ножове поранення опоненту.

Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Юрій Великий підкорив мережу пародією на Ларису Доліну, яка дружила з "Кварталом 95" 14 января 2026

"Доведеться знову по саунах їздити..." Юрій Великий підкорив мережу пародією на Ларису Доліну, яка дружила з "Кварталом 95" Путіністка остаточно програла суд за свою розкішну московську квартиру

Катерина Кухар організувала зйомку разом зі своїми студентами для особливої події 14 января 2026

43-річна прима-балерина Катерина Кухар, яка також є керівницею хореографічного коледжу, організувала зйомку разом зі своїми студентами для особливої події.

Іванна Онуфрійчук зліпила першого сніговика разом із 1,5-річним сином 14 января 2026

Телеведуча Іванна Онуфрійчук, яка з сім'єю мешкає у Лозанні, де сніг - велика рідкість, скористалася нагодою, що він вряди-годи випав. Вона зліпила сніговичка разом із сином, 1,5-річним Адамом.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Medosmotra.net 4.4
Medosmotra.net

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше