7 марта 2025

У Фастівському районі Київської області правоохоронці затримали чоловіка, який, за інформацією слідства, погрожував власній матері гранатою. Подія сталась через конфлікт між родичами.
Про це повідомили в пресслужбі поліції Київщини. Підозрюваному загрожує до семи років позбавлення волі.
Як розповіли правоохоронці, до них звернулася мешканка села Плесецьке та повідомила, що син погрожує їй вибуховим пристроєм.
"На місце події негайно прибули працівники Фастівського управління поліції та в ході невідкладного обшуку в помешканні вилучили корпус гранати Ф-1 із запалом до неї", – уточнили в пресслужбі.

Зловмисника затримали та повідомили йому про підозру за фактом зберігання бойових припасів. Наразі він перебуває у слідчому ізоляторі.

Нагадаємо, у Дарницькому районі Києва чоловік відкрив стрілянину у парку Партизанської слави. Порушника оперативно затримали та роззброїли.
Як повідомляв OBOZ.UA, правоохоронці затримали чоловіка, який, за інформацією слідства, влаштував стрілянину у центрі Києва. Зловмисник почав чіплятись до перехожого, а потім, кілька разів вистрілив.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Заслужений артист РФ і зірка "Глухаря" отримав поранення під час гастролей на фронті 23 февраля 2026
Заслужений артист РФ і зірка "Глухаря" отримав поранення під час гастролей на фронті З 2022 року він 11 разів їздив в зону бойових дій
Apple готує чохол із супутниковим зв'язком для iPhone і iPad 23 февраля 2026
Apple готує чохол із супутниковим зв'язком для iPhone і iPad
Немовля в реанімації, в обличчі племінника уламки: російська ракета влучила в будинок відомого українського співака. Фото наслідків 23 февраля 2026
Немовля в реанімації, в обличчі племінника уламки: російська ракета влучила в будинок відомого українського співака. Фото наслідків Varash втратив дім