15 февраля 2023
У Боярці Київської області місцевий мешканець, під час сварки, ударом молотка вбив товариша по чарці. Після цього зловмисник намагався втекти, але був затриманий.
Про це повідомили в пресслужбі поліції Київщини. Підозрюваному загрожує до 15 років позбавлення волі (щоб переглянути відео, доскрольте до кінця сторінки).
"В одному із житлових будинків у місті Боярка було виявлено закривавлене тіло чоловіка. Поліцейські з'ясували, що під час розпиття алкогольних напоїв між сусідами виник конфлікт. 48-річний господар вдарив молотком свого опонента. Від отриманих травм 45-річний потерпілий помер на місці", – розповіли в поліції.
Зловмисника оперативно знайшли та затримали. Йому повідомили про підозру у вчинені умисного вбивства. Наразі він перебуває в ізоляторі тимчасового тримання.
Нагадаємо, у Києві затримали чоловіка, який під час конфлікту стільцем побив до смерті знайомого, а потім зробив фото на фоні його тіла.
Як повідомляв OBOZREVATEL, у Києві затримали чоловіка, який може бути причетний до спроби вбивства водія маршрутки. Він кілька разів вдарив ножем потерпілого, а потім забрав із салону автотранспорту гроші та втік.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Принцеса Євгенія романтичними фото привітала свого "героя" з 39-річчям 4 мая 2025
Онука королеви Єлизавети ІІ, принцеса Євгенія ніжно привітала свого чоловіка, бізнесмена Джека Бруксбенка з 39-річчям та показала романтичні фото з ним.
Експерти радять 8 простих домашніх рецептів проти головного болю 4 мая 2025
Експерти радять 8 простих домашніх рецептів проти головного болю
НСЗУ розповіла про результати розширеного неонатального скринінгу немовлят в Україні 4 мая 2025
З моменту запуску розширеного неонатального скринінгу у жовтні 2022 року в Україні виконано понад 410,2 тисячі досліджень новонароджених.