13 марта 2023

У Бучанському районі Київської області впав у колодязь та загинув місцевий мешканець. Щоб дістати його тіло, на місце викликали рятувальників.
Про це повідомили в пресслужбі Державної служби з надзвичайних ситуацій Київщини. Причини та обставини трагедії встановлять правоохоронці.
За словами рятувальників, 11 березня о 11:47 до них надійшло повідомлення про необхідність допомоги з дістати тіло людини. Чоловік впала у колодязь на приватному подвір’ї в селі Микуличі на вулиці Привітна.
"На місці трагедії бійці ДСНС за допомогою штурмової драбини та рятувальної мотузки, здійснили спуск у колодязь та дістали тіло загиблого чоловіка 1981 року народження на поверхню. До проведення робіт залучалась одна одиниця техніки та 3 чоловіка особового складу", – розповіли в пресслужбі.

Нагадаємо, поблизу села Мисайлівка Київської області під час відпочину на річці Рось під кригу провалилась жінка. Намагаючись врятувати свою дружину, чоловік потонув у присутності дітей.
Як повідомляв OBOZREVATEL, у Білоцерківському районі Київської області правоохоронець виявив посеред річки потопельника. Щоб дістати тіло загиблого на берег, викликали рятувальників.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Путін за спиною ЄС домовляється з Трампом про Північні потоки - ЗМІ 23 февраля 2026
Обговорюється варіант відновлення постачання російського газу до Європи, але під контролем США.
Lenovo встановила дедлайн для замовлень за старими цінами — далі через дефіцит пам'яті буде зростання 23 февраля 2026
Компанія Lenovo офіційно повідомила своїх партнерів про вимушене підвищення цін на ряд конфігурацій для ПК та серверів. Причиною перегляду прайс-листа став глобальний ріст вартості пам'яті DRAM та 3D NAND, який вже змусив скоригувати політику таких гігантів, як Cisco та HPE.
Китай розробив ядерну зброю нового покоління - CNN 22 февраля 2026
Пекін у червні 2020 року таємно провів випробування ядерної зброї нового покоління на полігоні Лоп-Нур.