На Київщині жінка вчинила наругу над могилою військового: їй повідомили про підозру

28 апреля 2025

У Бучанському районі Київської області жінка перебуваючи на одному із кладовищ пошкодила декоративні предмети на могилі захисника України. За скоєне їй загрожує до п’яти років позбавлення волі.

Наразі правоохоронці Київщини повідомили про підозру фігурантці за фактом наруги над могилою. Зазначається, що під час скоєння злочину жінка перебувала у стані алкогольного сп’яніння.

"Днями, до поліції надійшло повідомлення про те, що на кладовищі в селищі Бабинці невідома жінка вчинила наругу над могилою", – йдеться в повідомленні.

На місці події правоохоронці встановили, що до вчинення правопорушення причетна 34-річна жінка. Зловмисниця самовільно демонтувала декоративну кам’яну вазу, зірвала квіти та розкидала довкола поховання каміння з могили.

"Слідчі повідомили зловмисниці про підозру за фактом наруги над могилою, вчиненої з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалась особливою зухвалістю (ч. 3 ст. 297 ККУ)", – йдеться в повідомленні правоохоронців.

Нагадаємо, що 1 квітня поліція Вінниці затримала 39-річну жінку, яка причетна до наруги над місцем поховання наймолодшого оборонця "Азовсталі" Назарія "Грінки" Гринцевича на Сабарівському кладовищі. Вона забрала з могили дерев'яну булаву та свічки.

Як повідомляв OBOZ.UA, у червні минулого року з могили Назарія Гринцевича вкрали м'яку іграшку. Це був іграшковий собака, якого Назарію в дитинстві подарувала мама і він дуже його любив. Іграшка була цінною для пам'яті батьків загиблого.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

На Сицилії відбулося виверження вулкана Етна 3 июня 2025

Вулкан викинув величезну хмару попелу та диму на висоту близько 6 400 метрів, що змусило туристів втікати з гірських схилів.

Ексдружина Потапа Ірина Горова в чорному максі за 15 тисяч покрасувалася на званій вечері 3 июня 2025

Продюсерка і ексдружина Потапа Ірина Горова покрасувалася на світському заході у Києві.

Олена-Крістіна Лебідь показала, яка халепа спіткала її під час сніданку 2 июня 2025

Телеведуча Олена-Крістіна Лебідь мала намір просто зняти відео про свій сніданок, який назвала вигадливо - "кавосянка". Але дещо пішло не так і тепер зірці терміново треба до стоматолога. Зате ролик вийшов значно яскравішим.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Доктор Сем 4.9
Доктор Сем

Отзывов: 1

Хендай 4.0
Хендай

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше