На Київщині легковик на пішохідному переході збив на смерть чоловіка

13 марта 2023

Поблизу села Калинівка Київської області легковий автомобіль на пішохідному переході збив чоловіка. Від отриманих травм останній помер на місці ДТП.

Про це повідомили в пресслужбі поліції Київщини. Обставини трагедії встановлять слідчі.

"Аварія сталася на автотрасі поблизу села Калинівка 10 березня, близько 20:00. Поліцейські встановили, що 43-річний водій автомобіля Skoda, рухаючись у напрямку Житомира, збив чоловіка. За попередньою інформацією, потерпілий переходив проїжджу частину по пішохідному переходу", – розповіли в пресслужбі.

Внаслідок отриманих травм, громадянин загинув на місці. За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого відкрито кримінальне провадження. Винному загрожує до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.

ФОТО 18+

Нагадаємо, поблизу села Гоголів Київської області в середу, 8 березня, легковий автомобіль на швидкості з’їхав у кювет та перекинувся на дах. Внаслідок ДТП постраждав 12-річний хлопчик. У Києві в п’ятницю, 10 березня, сталась аварія на Північному мосту за участі вантажного автомобіля. Внаслідок ДТП рух з Оболоні в напрямку Деснянського району було повністю перекрито.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Дарницькому районі Києва на Осокорках водій Jaguar на швидкості вилетів на тротуар та збив пішохода. Постраждалого в тяжкому стані госпіталізували в лікарню.

Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Українка отримала рідкісний подарунок від Кейт Міддлтон 31 декабря 2025

"Ніхто не вірив". Українка отримала рідкісний подарунок від Кейт Міддлтон Історія несподівано завершилася відповіддю з Кенсінгтонського палацу

Олена-Христина Лебідь у купальнику та шапчині Санта-Клауса вийшла на засніжений балкон для яскравих фото 31 декабря 2025

Телеведуча Олена-Христина Лебідь, гайнувши у Львів, прихопила з собою купальник та шапочку Санта-Клауса - як виявилося, для особливого фотосету.

Каменських українською пояснила, чому перейшла в Instagram на іспанську, а про російську не згадала 31 декабря 2025

Після обурення коментаторів через пост російською, співачка Настя Каменських записала відео, в якому українською мовою пояснила, чому в її блозі стало більше іспанської. А от про мову ворога зірка не згадала ані слова. 

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Теплорадість 4.8
Теплорадість

Отзывов: 1

Киев 129 школа 0.3
Киев 129 школа

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше