25 февраля 2024

У Бориспільському районі Київської області легковик на швидкості виїхав на зустрічну смугу, з’їхав у кювет та зіткнувся з деревом. Внаслідок ДТП постраждала пасажирка автомобіля.
Про це повідомили в пресслужбі поліції Київщини. Обставини та причини автопригоди встановлять правоохоронці.
"На автодорозі Бориспіль-Дніпро сталася аварія. Попередньо, 36-річний водій Dacia не впорався з керуванням, виїхав на зустрічну смугу руху та здійснив зіткнення з деревом. Внаслідок аварії 44-річну пасажирку доставлено до Переяславської лікарні", – йдеться в повідомленні.

На опублікованих поліцією фото можна побачити наслідки ДТП. За фактом аварії із постраждалою відкрито кримінальне провадження.



Нагадаємо, неподалік від столиці, між селами Русанів та Перемога Київської області, сталась аварія за участі двох легковиків. Унаслідок зіткнення обидві машини вилетіли в кювет, а одна з них ще й перекинулась.
Як повідомляв OBOZ.UA, у Києві судитимуть адвоката, який під час комендантської години поблизу блокпосту збив військовослужбовця. Від отриманих травм останній загинув на місці ДТП.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Найкращі продукти для ефективного схуднення 12 апреля 2026
Яка їжа допоможе людині схуднути?
Емодзі обманюють фільтри систем захисту: як працює нова схема 12 апреля 2026
Емодзі обманюють фільтри систем захисту: як працює нова схема
У Польщі виявили фрагмент ракети на території саду 12 апреля 2026
Фрагмент ракети, ймовірно, використовувалася для боротьби з російськими дронами в ніч з 9 на 10 вересня 2025 року.