23 февраля 2024

В селищі Пісківка Київської області жінка під час сварки забила до смерті обухом сокири власну бабусю, а потім забрала її золоті прикраси та гроші. Зловмисницю затримали під час спроби втечі за кордон.
Про це повідомили в пресслужбі поліції Київщини. Підозрюваній загрожує до 15 років позбавлення волі.
Як розповіли правоохоронці, днями вони отримали повідомлення від громадянина, про те, що кілька днів не виходить на зв’язок 87-річна родичка, яка проживає в селищі Пісківка з онукою. Тіло бабусі із слідами насильницької смерті було виявлено в одному з господарських приміщень на території домоволодіння.
"В ході слідства стало відомо, що між жінками стався конфлікт, внаслідок якого онучка взяла до рук сокиру та нанесла по голові близько 15 ударів обухом і покинула місце події. Також родичі зауважили, що у вбитої зникли золоті сережки та чимала сума грошей, яку вона постійно носила з собою. Поліцейським стало відомо, що онука ніде не працювала і здебільшого існувала за кошти своєї бабусі", – уточнили в поліції.
Крім того, було встановлено що зловмисниця шукала в інтернеті інформацію про те, як виїхати за межі території України. Її вдалося затримати працівникам поліції Житомирщини в потязі на залізничній станції міста Коростень. За фактом скоєння умисного вбивства відкрито кримінальне провадження, а затриманій повідомили про підозру. Суд обрав їй запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Як повідомляв OBOZ.UA, у селищі Коцюбинське Київської області чоловік під час конфлікту завдав знайомому 76 ударів ножем та викруткою. Внаслідок отриманих травм останній помер на місці.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Заріцька покрасувалась у декольтованій сукні та показала залаштунки нових "Танців з зірками". Фото 20 декабря 2025
33-річна солістка гурту Kazka Олександра Заріцька поділилася залаштунками зйомок новорічного спецвипуску "Танців з зірками. Рух до життя", в якому вона виступить в ролі ведучої.
Тімур Мірошниченко про кризи в стосунках із дружиною, виховання дітей вільними людьми і базові правила сім'ї 20 декабря 2025
Телеведучий Тімур Мірошниченко, який у січні святкуватиме 8-му річницю шлюбу зі своєю дружиною Інною, не приховує, що в їхніх стосунках трапляються кризи. Зокрема турбулентність пара переживала після появи в сім'ї кожної дитини.
Під Стамбулом упав російський безпілотник - ЗМІ 20 декабря 2025
Турецькі правоохоронці встановлюють, яким чином дрон опинився в цьому районі та що стало причиною його падіння.