23 ноября 2022
У Фастові Київської області автомобіль п’яний водій автомобіля Mersedes збив пішохода та поїхав з місця аварії. Постраждалого чоловіка госпіталізували.
Про це OBOZREVATEL повідомили в пресслужбі поліції Київщини. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.
"Аварія трапилася у Фастові 20 листопада о 20:00. За попередньою інформацією, 35-річний водій автомобіля Mersedes збив пішохода та поїхав з місця події. Внаслідок ДТП 20-річного місцевого жителя госпіталізували до місцевої лікарні", – розповіли в поліції.
Водія легковика оперативно знайшли та затримали – він був у стані алкогольного сп’яніння. За фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої постраждав пішохід, відкрито кримінальне провадження.
Нагадаємо, в Боярці Київської області автомобіль Nissan збив 14-річного хлопця. Внаслідок ДТП неповнолітній отримав травми та був госпіталізований. У Бучанському районі Київської області в суботу, 19 листопада, маршрутний автобус на швидкості з’їхав у кювет і перекинувся. Внаслідок ДТП постраждав один із пасажирів.
Як повідомляв OBOZREVATEL, у Києві в ніч з 20 на 21 листопада зіткнулись два вантажних автомобілі, а потім у них врізався легковик Renault. Дорожньо-транспортна пригода сталась на Великій Окружній дорозі.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Установка відеоспостереження в офісі: захист бізнесу під контролем 1 августа 2025
Професійне встановлення відеоспостереження в офісі у Києві. Системи безпеки для контролю персоналу, захисту майна та підвищення ефективності роботи. Монтаж під ключ.
Хакери РФ шпигували за іноземними посольствами в Москві - Bloomberg 1 августа 2025
Хакери перехоплювали інтернет-трафік посольств, впроваджуючи шкідливе програмне забезпечення у межах операції зі збору розвідувальної інформації.
В Росії саморобний вертоліт убив пілота 1 августа 2025
Загиблий росіянин був авіаконструктором-самоучкою, і цього разу він планував політати на власному гелікоптері.