23 декабря 2023
Правоохоронці повідомили про підозру підприємцю. Зловмисник "заробив" майже 200 тис. грн коштів благодійної організації під час відбудови пошкодженої окупантами гімназії в Бучанському районі Київщини.
Про це повідомили в пресслужбі Київської обласної прокуратури. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.
"За даними слідства, між однією з селищних рад Київщини, підприємцем та благодійною організацією укладено договір підряду на проведення відновлювальних ремонтних робіт будівлі гімназії в Бучанському районі. Вказаний навчальний заклад був пошкоджений внаслідок бойових дій, спричинених військовою агресією рф", – розповіли в пресслужбі.
За інформацією правоохоронців, щоб заволодіти частиною грошей благодійної організації, підрядник в офіційних документах завищив обсяги виконаних робіт та використаних матеріалів. На їх підставі на рахунок підприємця організація перерахувала кошти. Згідно з висновками експертизи, він "заробив" майже 200 тис. грн.
За фактом заволодіння чужим майном відкрито кримінальне провадження, а зловмиснику повідомили про підозру
Як повідомляв OBOZ.UA, в Ірпені Київської області правоохоронці повідомили про підозру підряднику. Нібито, під час ремонту адмінбудівлі, пошкодженої внаслідок бойових дій, він привласнив бюджетні кошти.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Як обрати ювелірні прикраси до заручин та весілля? 18 апреля 2025
Каблучка на заручини для нареченої та обручки для молодят – це два різні, але тісно пов'язані символи кохання й зобов’язання. Ювелірна компанія Zbird Jewellery пропонує широкий вибір цих неймовірно привабливих прикрас
Ремонт стиральных машин в Киеве: качественно, быстро и надежно от Стир Сервис 11 апреля 2025
Стиральная машина — это незаменимый бытовой помощник в каждом доме. Когда она выходит из строя, это может вызвать не только неудобства, но и дополнительные расходы
З антен для "шахедів" майже зникли американські компоненти - ЗМІ 8 апреля 2025
Нові CRP-антени для дрона Гєрань-2 мають тільки два чіпи американського виробництва, зазначають розвідники.