На Київщині рецидивіст вдарив чоловіка сокирою по голові, а потім пограбував

20 июля 2025

У Білоцерківському районі Київщини затримали чоловіка, який, за інформацією слідства, причетний до пограбування. Зловмисник вдарив знайомого сокирою по голові, забрав його речі та втік.

Про це повідомили в пресслужбі поліції Київщини. Підозрюваному загрожує позбавлення волі на строк до 10 років.

За словами правоохоронців, 17 липня до них надійшло повідомлення про пограбування у селищі Рокитне Київської області.

"Слідчі встановили, що за місцем проживання потерпілого зловмисник, в стані алкогольного сп’яніння, вдарив 35-річного чоловіка по голові обухом сокири. Після цього він заволодів його речами, зокрема велосипедом, бензопилою і мобільним телефоном", – уточнили в пресслужбі.


Поліцейські встановили місце знаходження зловмисника та затримали його – ним виявився 33-річний раніше судимий житель Обухівського району. Затриманому повідомили про підозру за фактом скоєння пограбування, вчиненого повторно, в умовах воєнного стану.

Як повідомляв OBOZ.UA, у Бучанському районі Київської області правоохоронці затримали чоловіка, який, за інформацією слідства, причетний до розбійного нападу. Зловмисник, погрожуючи гранатою, заволодів товаром з магазину та втік.

Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

До нового пакету санкцій ЄС потрапили патріарх Кирил та президент ФІДЕ 10 июня 2026

Також під санкції можуть потрапити ще кілька спортивних чиновників - міністр спорту Михайло Дегтярьов, президент Федерації спортивної боротьби Росії Михайло Маміашвілі.

Індія засумнівалася в безпеці Starlink і призупинила його запуск у країні 10 июня 2026

Супутникова мережа зв'язку Starlink має таке покриття та швидкість передачі інформації, що мало хто з тих, хто має доступ до неї в умовах військових конфліктів, може втриматися від спокуси використання цього сервісу поза межами мирних умов. Індія в цьому сенсі висловила занепокоєння щодо застосування технологій Starlink для ударів США по Ірану та призупинила погодження запуску сервісу на своїй території.

Замість роботи і житла – рабство: поліцейські Києва викрили банду, яка незаконно утримувала людей 10 июня 2026

Замість роботи і житла – рабство: поліцейські Києва викрили банду, яка незаконно утримувала людей. Фото і відео Підозрюваним загрожує до 12 років позбавлення волі

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Чернега Віолетта 5.0
Чернега Віолетта

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше