19 октября 2022

У Броварському районі Київської області рецидивіст під час конфлікту вдарив ножем у шию товаришу по чарці, а потім втік. Постраждалого госпіталізували до лікарні.
Про це повідомили в пресслужбі поліції Київщини. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.
За словами правоохоронців, до них надійшло повідомлення від медиків про те, що до лікарні госпіталізували чоловіка з ножовим пораненням.
"Попередньо було встановлено, що між двома знайомими під час розпивання спиртних напоїв виник конфлікт, внаслідок якого 42-річний правопорушник завдав удару ножем у шию знайомому та втік. Потерпілого з отриманим ножовим пораненням госпіталізували до лікарні", – розповіли в поліції.
Зловмисника затримали неподалік від місця злочину – раніше він неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за майнові злочини. За фактом нанесення тяжкого тілесного ушкодження відкрито кримінальне провадження.

Нагадаємо, у Києві затримали чоловіка, який у приступі ревнощів до спільної знайомої задушив товариша по чарці. Після цього уродженець Криму, щоб приховати злочин, закопав тіло загиблого.
Як повідомляв OBOZREVATEL, у Голосіївському районі Києва мешканець столиці під час сварки через ревнощі до спільної знайомої вдарив чоловіка ножем у груди. Потерпілого госпіталізували до лікарні.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Тім Кук пообіцяв незвичайні інновації — Apple випустить понад 20 новинок у 2026 році 31 января 2026
Глава Apple Тім Кук під час фінансового звіту натякнув на випуск у поточному році нових продуктів, назвавши їх «незвичайними інноваціями». Заява прозвучала на фоні святкування найуспішнішого кварталу в історії компанії.
Android 16 поширюється швидше за свого попередника — нова ОС зайняла 7,5 % Android-пристроїв по всьому світу 31 января 2026
Google нерегулярно оновлює дані про поширеність різних версій Android — попереднє оновлення було випущене в квітні 2025 року. На той момент 27,4 % пристроїв працювали під управлінням Android 14, і лише 4,5 % — на базі Android 15. На 1 грудня 2025 року ситуація суттєво змінилася — за даними Google, на 7,5 % пристроїв тепер встановлено найновіший Android 16.
Ірландія скерує €25 млн на підтримку енергетику України 31 января 2026
Новий внесок країни надходить у критичний час, коли громади в Україні потерпають через перебої з опаленням, спричинені російськими атаками, зазначив глава МЗС Сибіга.