28 апреля 2024

Поблизу села Панфили Київської області в суботу, 27 квітня, сталась аварія за участю двох автомобілів. Унаслідок ДТП одна з машин перекинулась на бік, є постраждалі.
Про це повідомили в пресслужбі патрульної поліції Київщини. Обставини та причини автопригоди встановлять слідчі.
"На 101 км автодороги Київ – Харків, неподалік села Панфили Яготинського району, трапилася дорожньо-транспортна пригода з потерпілими, попередньо, за участю двох транспортних засобів. Рух транспорту ускладнено у напрямку міста Харків", – йдеться в повідомленні.

У пресслужбі додали, що патрульні забезпечують регулювання та безпеку дорожнього руху. Також на місці пригоди працюють медики та слідчі. На опублікованих фото можна побачити наслідки ДТП, зокрема, одна з машин перекинулась на бік.



Нагадаємо, у п'ятницю, 26 квітня, голова райдержадміністрації Броварів на Київщині Володимир Майбоженко в'їхав автівкою у натовп. Чиновник збив 4 людей на пішохідному переході. Тест на драгері показав 2,31 проміле – в 11,5 разів вище від допустимої норми.
Як повідомляв OBOZ.UA, згідно з даними патрульної поліції, в Україні тільки у березні зафіксували 1653 ДТП із потерпілими, унаслідок яких загинули 226 осіб, а ще 2028 дістали травми. Загалом за перший квартал у країні сталось 4528 таких автопригод: 595 осіб загинули, 5740 постраждали. Детальніше про причини сумної статистики читайте в матеріалі OBOZ.UA.
Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
У людського мозку виявилося більше обчислювальної потужності 11 июля 2026
Вчені вивели унікальний спосіб спілкування з клітинами людського мозку, який раніше ніколи не використовувався. І…
Суд визнав незаконними правила Британії про права мігрантів 11 июля 2026
Високий суд Лондона визнав незаконними зміни правил, які обмежували можливість шукачів притулку оскаржувати відмови у визнанні їх жертвами торгівлі людьми. Уряд Британії планує подати апеляцію.
Болгарія підтримає новий пакет санкцій проти Росії 11 июля 2026
Софія не блокувати 21-й пакет санкцій ЄС проти Росії та Білорусі, попри незгоду з частиною запропонованих обмежень.