5 февраля 2025

В Обухівському районі Київської області сталась пожежа на території чоловічого монастиря. Щоб загасити вогонь рятувальникам знадобилось близько півтори години.
Причину виникнення загоряння встановлять правоохоронці. Про це повідомили в пресслужбі Державної служби з надзвичайних ситуацій Київщини.
За словами рятувальників, у вівторок, 4 лютого, о 05:59 до оперативно-диспетчерської служби Обухівського району надійшло повідомлення про пожежу у селі Нещерів.
"По прибуттю рятувальників встановлено, що на території чоловічого монастиря горить майстерня. До гасіння пожежі було залучено 4 одиниці техніки та 16 рятувальників. Пожежу ліквідовано о 7:50", – уточнили в ДСНС.


Нагадаємо, у Голосіївському районі Києва вночі на Чоколівському бульварі загорівся неробочий кіоск. Під час гасіння вогню рятувальники виявили тіла двох осіб.
Як повідомляв OBOZ.UA, у Дарницькому районі Києва сталась пожежа на території гаражного кооперативу. Рятувальники гасили вогонь на площі 200 квадратних метрів.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Цифри на газоні: у Вашингтоні розслідують закодований заклик "прибрати Трампа" 12 июня 2026
Число "86" в американському сленгу означає "позбутися", "відмовити" або "прибрати". Число "47" є відсилкою до Дональда Трампа як 47-го президента США.
На користувачів Chrome чекають зміни: блокувати рекламу стане складніше 12 июня 2026
На користувачів Chrome чекають зміни: блокувати рекламу стане складніше
У Нідерландах авто врізалося в групу дітей: багато жертв 12 июня 2026
Діти з початкової школи їхали на велосипедах до місця проведення шкільного табору, коли в неї врізався автомобіль.