22 ноября 2023

У селі Літки Київської області сусідський пес покусав 8-річну дівчинку і 7-річного хлопчика, які гралися біля свого будинку. Дітей з ранами обличчя та рук госпіталізували до лікарні.
Про це повідомили в пресслужбі Броварського районного управління поліції Київщини. За цим фактом відкрито кримінальне провадження.
За словами правоохоронців, подія сталась у селі Літки. До них звернулася жінка із повідомленням про те, що сусідський пес покусав двох дітей.
"Поліцейські з’ясували, що 8-річна дівчинка і 7-річний хлопчик гралися біля свого будинку. У цей час собака несподівано накинувся на дітей. У результаті, вони отримали тілесні ушкодження у вигляді ран обличчя та рук і були госпіталізовані до лікарні. Наразі загрози їхньому життю та здоров’ю немає", – уточнили в пресслужбі.

За фактом нанесення умисного тілесного ушкодження відкрито кримінальне провадження. Винному загрожує покарання: від штрафу до виправних робіт на строк до одного року.
Як повідомляв OBOZ.UA, у Києві на Пріорці місцеві мешканці скаржаться на двох алабаїв. Нібито тварини самостійно гуляють по району, травмують та вбивають інших собак.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Вживаний смартфон без ризику: 5 ключових моментів перед покупкою 10 ноября 2025
Вживаний смартфон без ризику: 5 ключових моментів перед покупкою
Наталка Денисенко у прозорому кетс'юті вразила зйомкою зі зміями на своєму тілі. Фото 10 ноября 2025
35-річна акторка Наталка Денисенко вразила шанувальників фотосесією зі зміями.
Четвертий колір на світлофорі: що зміниться для водіїв 10 ноября 2025
Четвертий колір на світлофорі: що зміниться для водіїв