12 октября 2022

У селищі Велика Димерка Київської області у водія легковика виявили 5 гранат та 4 запали до них. Дома у чоловіка виявили ще один боєприпас та патрони.
Про це повідомили в пресслужбі поліції Київщини. Зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі.
"У селищі Велика Димерка правоохоронці зупинили автомобіль під керуванням 24-річного місцевого мешканця та виявили у ньому 5 гранат та 4 запали до них. Окрім цього, за місцем проживання молодика правоохоронці також вилучили 120 патронів різних калібрів, гранату Ф-1 та підривач", –розповіли в поліції.
За фактом незаконного поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами відкрито кримінальне провадження.
Нагадаємо, у селі Велика Вовнянка Київської області в місцевого жителя знайшли цілий арсенал зброї та боєприпасів до неї. Крім того, правоохоронці вилучили в чоловіка велику кількість канабісу.
У столиці правоохоронці викрили чоловіка у зберіганні арсеналу зброї та боєприпасів. Громадянин Росії постійно змінював місця проживання, користувався різними автомобілями та використовував форму одного з військових формувань.
Як повідомляв OBOZREVATEL, у Києві під час огляду автомобіля правоохоронці виявили в чоловіка цілий арсенал зброї. Зокрема, заряди до гранатомета, гранати та боєприпаси.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Сыровяленые деликатесы дома: терпение, мясо и правильная оболочка 25 июня 2026
Чтобы из свежего мяса сделать гастрономический шедевр, одной любви к кулинарии мало. Нужен точный расчет, понимание физиологии процессов и правильные инструменты
Нежить, набряк, почастішання серцебиття: як відрізнити непереносимість алкоголю від похмілля 25 июня 2026
Похмілля – це природна реакція організму на надмірне вживання алкоголю. Однак люди часто помилково плутають…
У Франції підтверджено перший випадок зараження вірусом Еболи 25 июня 2026
Випадок виявлено на материковій частині Франції. Пацієнт перебуває в ізоляції, а органи охорони здоров'я відстежують його контакти.