7 октября 2025

У Київській області затримали чоловіка, який, за інформацією слідства, довів 13-літню падчерку до самогубства. Зловмисник тривалий час знущався на дитиною, бив та виганяв її на вулицю взимку.
Про це повідомили в пресслужбі Офісу генерального прокурора України. Підозрюваному загрожує до 10 років позбавлення волі.
"За процесуального керівництва прокурорів Київської обласної прокуратури повідомлено про підозру чоловіку у доведенні до самогубства неповнолітньої дівчини внаслідок жорстокого поводження та систематичного приниження її гідності", - йдеться в повідомленні.
За словами правоохоронців, 39-річний підозрюваний, проживаючи разом із співмешканкою та її дітьми, упродовж кількох років жорстоко поводився із падчеркою. Він принижував її, ображав нецензурними словами, змушував виконувати хатню роботу, доглядати за молодшими дітьми, позбавляючи можливості нормально навчатися та відпочивати.

Чоловік неодноразово вчиняв щодо дитини психологічне насильство, виганяв її з дому взимку без верхнього одягу, публічно принижував і висловлював намір віддати до дитячого будинку. Дівчинка перебувала у матеріальній залежності від вітчима, оскільки саме він забезпечував родину фінансово.
"Постійне приниження, страх і беззахисність призвели до важких психологічних наслідків. Дівчинка вчинила самогубство. Судово-медична експертиза підтвердила, що смерть настала від механічної асфіксії внаслідок повішення", – додали в прокуратурі.
Як повідомляв OBOZ.UA, у Броварському районі Київської області затримали чоловіка, який, за інформацією слідства, причетний до вбивства. Зловмисник дерев’яною палицею забив до смерті жінку – вона пригрозила розповісти про їхні стосунки співмешканці нападника.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочеш дізнатися більше — читай відгуки
← Вернуться на предыдущую страницу
Німці втрачають довіру до США - опитування 26 ноября 2025
Вперше за три роки США перестали бути головним партнером Німеччини: нині так вважають лише 26% опитаних. На перше місце вийшла Франція.
Huawei представила гібридний планшет MatePad Edge — 14,2" OLED, ПК-процесор і батарея на 12 900 мА·год 26 ноября 2025
Huawei представила флагманський планшет 2-в-1 MatePad Edge. Пристрій може «трансформуватися» з планшета в ПК. Інноваційна складова полягає в програмному забезпеченні HarmonyOS 5, оптимізованому для переключення між режимами планшета і ПК одним жестом.
Григорій Решетнік в день 36-річчя дружини звернувся до неї зі зворушливим зізнанням 26 ноября 2025
25-го листопада свій день народження святкує дружина телеведучого Григорія Решетніка, багатодітна мама та блогерка Христина.