11 февраля 2025
В Ірпені Київської області військові врятували життя двом підліткам. Хлопці випили горілку, запиваючи енергетиком, а потім втратили свідомість та ледь не замерзли на смерть.
Про це на своїй сторінці в соцмережі Facebook повідомила місцева мешканка Людмила Першин. На подію одразу відреагували правоохоронці.
"Минулого тижня в центрі Ірпеня наші воїни їхали у справах і випадково побачили двох підлітків, котрі лежали на землі без ознак життя. Захисники зупинились, щоб перевірити стан підлітків, у одного пульс вже ледь пробивався і його тіло було дуже холодне, а інший підліток був трішки в кращому стані, але теж без свідомості", – розповіла Людмила.
За її словами, військові викликали лікарів на місце події, а до приїзду швидкої допомоги всіляко намагалися реанімувати підлітків, щоб не дати їм померти. Крім того, замотали їх у ковдру-фольгу, щоб максимально зберегти тепло тіла до приїзду медиків.
Мешканка Ірпеня додала, що обох доправили до медзакладу. Вже пізніше з'ясувалось, що вони випили на двох один літр горілки і запили алкоголь енергетиком. Саме це ледь не призвело до трагедії, бо вони могли померти на вулиці від переохолодження.
Зі свого боку в поліції Київщини повідомили, що з обома хлопцями, 17 та 18 років, усе добре. Правоохоронці склали на юнаків адміністративні матеріали: на неповнолітнього хлопця за розпивання алкогольних напоїв у громадських місцях. На його старшого товариша – за доведення неповнолітнього до стану сп'яніння.
Як повідомляв OBOZ.UA, у селі Іванівка на Миколаївщині сталася пожежа, яка могла обернутися трагедією, якби не відвага 16-річного Дмитра. Підліток, ризикуючи власним життям, виніс із палаючого будинку свого молодшого брата Владислава, якому лише вісім років.
Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Осадча розказала невідомі факти про себе 24 апреля 2025
Телеведуча Катерина Осадча продовжує підвищувати рівень відвертості зі своєю аудиторією.
Стиль, автономність і функціональність: вийшов смарт-годинник Redmi Watch Move 24 апреля 2025
Стиль, автономність і функціональність: вийшов смарт-годинник Redmi Watch Move
РФ використовує у війні проти України найманців з 48 країн - ЗМІ 24 апреля 2025
З квітня 2023 року по травень 2024-го через московський пункт вербування в армію могли набрати понад півтори тисячі іноземців.