На Київщині вантажний потяг збив на смерть чоловіка

22 марта 2024

У Білій Церкві Київської області в середу, 20 березня, вантажний потяг збив чоловіка. Від отриманих травм останній помер на місці.

Про це повідомили в пресслужбі поліції Київщини. Обставини та причини трагедії встановлять правоохоронці.

"20 березня у вечірній час до поліції від диспетчера надійшло повідомлення, що вантажний потяг у Білій Церкві збив чоловіка. Машиніст, виявивши чоловіка подавав звукові сигнали та застосував екстрене гальмування. На жаль, уникнути наїзду не вдалося і чоловік помер на місці", -– розповіли в поліції.

За фактом порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного транспорту відкрито кримінальне провадження (частина 3 статті 276 ККУ).

Нагадаємо, у Фастові Київської області електропоїзд збив чоловіка. На жаль, постраждалий від отриманих травм помер у реанімаційному відділені лікарні. У Бучі ввечері п’ятниці, 15 вересня, потяг збив на смерть 17-річну дівчину. Обставини нещасного випадку з’ясовують правоохоронці.

Як повідомляв OBOZ.UA, у селі Шевченково Київської області в неділю, 5 листопада, пасажирський потяг збив 19-річного хлопця. Від отриманих травм він загинув на місці події.

Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Німеччина не визнаватиме Палестину за прикладом Франції 25 июля 2025

Безпека Ізраїлю нині залишається пріоритетом для федерального уряду Німеччини.

З Android-смартфонів можна буде віддалено блокувати ПК з Windows 25 июля 2025

З Android-смартфонів можна буде віддалено блокувати ПК з Windows

Ганна Різатдінова зазнімкувала сина в аеропорту та показалася з ним у літньому кежуалі 25 июля 2025

Гімнастка Ганна Різатдінова та її 7-річний син Роман гайнули в подорож і закарбували її початок на фото.

 

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше