На Київщині вантажний потяг збив на смерть чоловіка

27 ноября 2024

У Фастові Київської області вантажний електропотяг збив чоловіка, який ішов по колії. Від отриманих травм потерпілий загинув на місці – лікарі лише констатували його смерть.

Про це повідомили в пресслужбі поліції Київщини. Обставини трагічного випадку встановлять слідчі.

"25 листопада близько 20:45 під колеса вантажного електропотяга сполученням Козятин – Миронівка потрапив 48-річний чоловік. Машиніст застосовував звуковий сигнал та екстрене гальмування, проте уникнути трагедії не вдалося. Від отриманих травм місцевий житель загинув на місці", – йдеться в повідомленні.

За фактом порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного чи повітряного транспорту, внаслідок якого загинула людина, відкрито кримінальне провадження.

Нагадаємо, у Бучі Київської області потяг збив 21-річну дівчину. За попередньою інформацією, вона була в навушниках.

Як повідомляв OBOZ.UA, у Київській області в середу, 4 вересня, між станціями Буча та Ірпінь потяг збив чоловіка. Від отриманих травм потерпілий помер на місці.

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Війна проти Ірану: Трамп знову розкритикував Британію 17 марта 2026

Американський лідер розкритикував Британію за нібито запізнілі рішення, коли США та Ізраїль "майже перемогли" Іран.

Vivo X300 Ultra робить ставку на відео: що відомо про камери смартфона 16 марта 2026

Vivo X300 Ultra робить ставку на відео: що відомо про камери смартфона

Зендея на тлі чуток про шлюб вийшла на червону доріжку "Оскара" з таємничою обручкою 16 марта 2026

Зендея на тлі чуток про шлюб вийшла на червону доріжку "Оскара" з таємничою обручкою. Фото Вона заручена із зіркою "Людини-павука" з 2024 року

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Чиньба Олег 5.0
Чиньба Олег

Отзывов: 1

Keystone 5.0
Keystone

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше