23 января 2025

На Київщині двоє чоловіків викрали однорічну дитину, вимагаючи повернути неіснуючий борг у розмірі 200 тисяч доларів США. Подія сталася вночі 20 січня у селі Софіївська Борщагівка Бучанського району.
Правоохоронці вже затримали трьох підозрюваних. Про це повідомили у ГУ Нацполіції Київщини.
Двоє чоловіків проникли до квартири жінки, яка самотужки виховує дитину. Вони стверджували, що та заборгувала їм велику суму грошей. Коли жінка заперечила це, нападники вдалися до радикальних дій – забрали її дитину, зачинили матір у квартирі, а також прихопили 17 тисяч гривень, документи й два мобільні телефони.

Після викрадення злочинці сховали дитину в одній із квартир у Києві, за місцем проживання своєї 31-річної спільниці. Оперативні дії поліції Київщини за підтримки спецпризначенців дозволили швидко знайти місце перебування дівчинки. На щастя, маля не постраждало.
Менш ніж за добу правоохоронці встановили особи й затримали всіх підозрюваних. Ними виявилися двоє молодиків віком 21 і 22 роки, а також 31-річна жінка.
Слідчі відкрили кримінальне провадження за вимагання та незаконне позбавлення волі, що передбачає до 12 років позбавлення волі для винних. Триває слідство для встановлення всіх обставин цієї справи.

Нагадаємо, правоохоронці Києва оголосили в розшук засновника ресторану корейської кухні "Пян-Се" та бійця Російського добровольчого корпусу Збройних сил України Іллю Богданова. Його вважають зниклим безвісти.
Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Розкрито організацію колишніх "доглядачів" СІЗО 23 февраля 2026
Розкрито організацію колишніх "доглядачів" СІЗО
Іран сигналізує США про готовність до поступок - ЗМІ 23 февраля 2026
Прагнучи запобігти американському удару, Тегеран пропонує обмеження власної ядерної програми і долю у бізнесі в обмін на зняття санкцій.
Вилетіла на зустрічну: у Києві засудили жінку, яка п’яною влаштувала смертельну ДТП 23 февраля 2026
Вилетіла на зустрічну: у Києві засудили жінку, яка п’яною влаштувала смертельну ДТП. Подробиці справи та фото Засуджена має провести за ґратами 11 років