На Київщині викрили "реабілітаційний центр", де в рабстві тримали майже 60 осіб

17 февраля 2026

У Київській області правоохоронці ліквідували злочинну групу, яка, за інформацією слідства під прикриттям реабілітаційного центру утримувала майже 60 осіб у трудовому рабстві. Організував кримінальну схему керівник громадської організаці

Про це на своїй сторінці у соцмережі Facebook повідомив очільник Національної поліції України Іван Вигівський. Підозрюваним загрожує до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Що відомо

"Оперативники Департаменту міграційної поліції спільно з підрозділами ГУНП у Київській області знешкодили угруповання, яке насильно утримувало 58 громадян. Організував кримінальну схему керівник громадської організації, залучивши співзасновника цієї ж ГО як свою "праву руку", ще трьох осіб, які виконували функції наглядачів-охоронців, а також ще дев’ятьох людей", – розповів Вигівський.



Потерпілих насильно поміщали до псевдореабілітаційного центру, обмежували їхню свободу пересування та спілкування, позбавляли можливості самостійно залишати територію закладу.


Слідчі встановили, що шляхом постійних погроз, психологічного насильства та систематичних побоїв людей примушували до обробки земельних ділянок, будівельних робіт, заготівлі деревини тощо. Крім того, їм вводили сильнодіючі препарати.



За використання примусової праці "рабовласники" систематично отримували гроші від замовників. Дохід зловмисників від експлуатації людей становив близько 1 мільйона гривень на місяць.

"Під час спецоперації врятовано 16 осіб, серед яких неповнолітній. Усім надається необхідна допомога. Організатору та спільникам уже повідомлено про підозру за фактами торгівлі людьми та катування. Жодні псевдосоціальні проєкти не стануть прикриттям для злочинів проти людини. Реагуємо жорстко і системно. Винні мають понести покарання", – наголосив Вигівський.

Як повідомляв OBOZ.UA, правоохоронці викрили чергову схему торгівлі людьми. Зловмисники організували ввезення та трудову експлуатацію 13 іноземців на території двох агропідприємств у Київській області.

Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочеш дізнатися більше — читай відгуки

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

На Великому адронному колайдері відкрили нову частинку — «протон на стероїдах» 18 марта 2026

Колаборація LHCb на Великому адронному колайдері в CERN оголосила про виявлення нової субатомної частинки — важкого баріона, що складається з двох очарованих кварків (c-кварків) і одного нижнього кварка (d-кварка). Ця частинка за структурою аналогічна протону — одній з найпоширеніших частинок у Всесвіті, але приблизно в чотири рази важча за нього завдяки заміні легких кварків на важкі c-кварки. Це стало першим відкриттям після модернізації БАК.

"Музична журналістка року" Наталія Тур обурила мережу запитанням вдові ADAM: чим закінчився скандал 18 марта 2026

"Музична журналістка року" Наталія Тур обурила мережу запитанням вдові ADAM: чим закінчився скандал Журналістку звинуватили у безтактності та відсутності емпатії

Трамп "не боїться" повторення в’єтнамського сценарію в Ірані 18 марта 2026

Президент США "не боїться" повторення ситуації часів війни у В'єтнамі, в разі початку наземної військової операції в Ірані.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

SERMPRO 5.0
SERMPRO

Отзывов: 1

24dovidki.online 4.6
24dovidki.online

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше