22 февраля 2023

СБУ затримала старосту одного із селищ на Київщині, який співпрацював із окупантами. Зловмисник надавав ворогу маршрути доріг для наступу на столицю.
Про це повідомили в пресслужбі Служби безпеки України. Підозрюваному загрожує 15 років позбавлення волі або довічне.
"Контррозвідка Служби безпеки викрила ще одного ворожого поплічника у ході слідчо-оперативних дій у Київській області. Ним виявився староста селища Озера Гостомельської громади, який на початку повномасштабного вторгнення підтримав російських загарбників та запропонував їм свою допомогу у війні проти України", – розповіли в пресслужбі.

Служба безпеки втсановила, що 24 лютого 2022 року зловмисник зорієнтував на місцевості окупаційні угруповання РФ під час їхнього наступу на Київ. Саме він надав ворогу маршрути доріг для просування їхніх військових колон у напрямку столиці через Гостомель та Мощун.
"У подальшому зрадник супроводжував російські батальйонно-тактичні групи, які штурмували обидва українських селища і намагались прорватися до Києва. Також під час захоплення частини регіону він отримав від агресора автомат АК-74С та нарукавну пов’язку білого кольору, як розпізнавальний знак російських окупантів. У такому "вигляді" особисто брав участь у патрулюванні місцевих населених пунктів і "зливав" до штабу загарбників адреси помешкань українських патріотів", – додали в пресслужбі.
Також зловмисник організовував "розквартирування" окупантів в оселях людей, які виїхали з району, а також передавав загарбникам комунальний автотранспорт. Після звільнення регіону зрадник залишився у селищі, сподіваючись уникнути правосуддя.

Співробітники СБУ затримали посадовця за місцем його проживання поблизу Гостомеля – йому повідомили про підозру у державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану. Суд обрав міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Як повідомляв OBOZREVATEL, СБУ повідомила про підозру в державній зраді співробітнику "Укрзалізниці". Зловмисник працював на ФСБ РФ і коригував ракетні удари по Києву.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Масові бунти і пожежі: ситуація в портах Росії 28 марта 2026
Російські нафтоналивні порти Усть-Луга та Приморськ у ніч проти п’ятниці, 27 березня, зазнали нової атаки.
У семи містах "Дія" запровадила сервіс оплати штрафів за паркування 28 марта 2026
У семи містах "Дія" запровадила сервіс оплати штрафів за паркування
Motorola Razr 70 Ultra з'явився на зображеннях 28 марта 2026
Motorola готується випустити флагманську модель смартфона зі складним формфактором — в залежності від країни модель отримає назву Razr Ultra 2026 або Razr 70 Ultra. Офіційні зображення смартфона опублікували інсайдерський акаунт OnLeaks у соціальній мережі X та ресурс Xpertpick. Цікаво, що смартфон став товщим за свого попередника.