4 июля 2023
У Броварах Київської області згорів автомобіль Volkswagen, який був припаркований біля будинку. За попередньою інформацією, водій хотів зарядити акумулятор за допомогою подовжувача, протягнуто з п’ятого поверху, але сталося коротке замикання.
Про це повідомили в пресслужбі поліції Київщини. На щастя, ніхто не постраждав.
"У Броварах власник автомобіля Volkswagen в дворі багатоквартирного будинку заряджав автомобільну акумуляторну батарею. Правоохоронці встановили, що автівка була розташована поруч із будинком та перебувала на зарядці, шляхом приєднання подовжувача із 5-го поверху. За попередньою інформацією, займання транспорту відбулося внаслідок короткого замикання електромережі", – розповіли в пресслужбі.
У поліції уточнили, що внаслідок пожежі вогнем було пошкоджено кілька вікон цього ж будинку.
Нагадаємо, у Деснянському районі Києва у вівторок, 27 червня, у багатоповерховому будинку загорівся електрощиток. Під час гасіння вогню бійці ДСНС врятували чотирьох осіб.
Як повідомляв OBOZREVATEL, у Деснянському районі Києва під час руху почав димитись, а потім загорівся електросамокат. Подія сталась на вулиці Милославській.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Сальма Хаєк продемонструвала, як виконує ширшасану - складну стійку на голові 28 июня 2025
Акторка Сальма Хаєк продемонструвала, як виконує ширшасану - складну стійку на голові,я яку в йозі називають "королевою асан".
У Києві 49-річний чоловік катався між вагонами метро 28 июня 2025
У Києві 49-річний чоловік катався між вагонами метро
"Убиває за лічені місяці": Камалія про те, як у неї виявили агресивну злоякісну пухлину 28 июня 2025
Співачка Камалія, яка торік уперше розповіла, що поборола рак молочної залози, розказала, як у неї виявили злоякісну пухлину. Артистка вважає, що її вберегли янголи-охоронці, адже хвороба дуже швидко прогресувала.