14 ноября 2022

На території Київської області продовжили комендантську годину до 20 листопада. Вона діятиме щодня з 23:00 до 5:00.
Про це повідомили в пресслужбі Київської обласної військової адміністрації. Перебувати вночі на вулиці можна лише за наявності спеціальної перепустки.
"Комендантська година на Київщині діятиме щодня з 23:00 до 5:00. Такі тимчасові обмеження розпорядженням начальника Київської обласної військової адміністрації на всій території регіону продовжено з 13 до 20 листопада 2022 року", – йдеться в повідомленні КОВА.

У пресслужбі вкотре нагадали, що під час комендантської години забороняється:
"Виняток – задіяність у роботі критичної інфраструктури, про що в людини є підтвердження у вигляді спецперепустки встановленого зразка. Також при собі необхідно мати документ, що посвідчує особу", – резюмували в Київській ОВА.
Як повідомляв OBOZREVATEL, у Києві запропонували вимикати вуличне освітлення під час комендантської години, та щоб у цей час працювали тільки світлофори.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Професорка розповіла про користь і шкоду часнику 22 июня 2026
Крістіна Петерсен, що представляє Техаський технологічний університет в Лаббоку, розповіла про корисні і шкідливі властивості…
Війна з Іраном обійшлася Пентагону в 40 млрд доларів - CNN 22 июня 2026
Цифра включає витрати на боєприпаси, знищену техніку та збитки, завдані військовим базам, пояснили в CSIS.
Погрози Трампа нашкодили перемовам з Іраном - CNN 22 июня 2026
Погрози Трампа призвели до того, що переговори між США та Іраном зайшли в глухий кут, але ще не завершилися.