На оновлення харчоблоків у київських школах і дитсадках виділили 50 мільйонів гривень

19 августа 2016

На капітальний та поточний ремонти та оновлення харчоблоків у столичних школах та дитячих садках виділили 50 млн грн. Уже провели необхідні тендери на постачання продуктів й до початку нового навчального року обіцяють повністю підготувати кухні та їдальні. Також закуплять нове обладнання та інвентар.

Про це в ефірі телеканалу "Київ" запевнила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко, передає прес-служба КМДА.

"Під час інспекції стану готовності шкіл та садочків до навчального року ми залучаємо фахівців Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві для ретельної перевірки харчоблоків. Загалом, із бюджету міста Києва на капітальні ремонти харчоблоків із заміною обладнання, закупівлю інвентарю та посуду виділено майже 50 мільйонів гривень", – зазначила Старостенко.

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Франція після 15-річної перерви відновлює виробництво ракет SCALP 10 июля 2025

Поставлені ​​в Україну франко-британські ракети SCALP/Storm Shadow продемонстрували свою ефективність у сучасних бойових діях високої інтенсивності.

Ексдружина Кличка у чорному міні наробила ефектних селфі з кішкою 10 июля 2025

Колишня дружина мера Києва Віталія Кличка, модель Наталія Єгорова у чорному міні показала "трохи зухвалості".

Британія і Франція збільшать запаси ракет Storm Shadow 10 июля 2025

Угода зобов'язує Британію і Францію розпочати наступний етап спільного проєкту щодо далекобійних і протикорабельних ракет, що наблизить вибір остаточного проєкту заміни Storm Shadow.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Викна олта 0.3
Викна олта

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше