12 марта 2024
Нікому не секрет, що червоні доріжки є показом мод, участь у якому беруть не моделі, а кінозірки. Так, на 96-й церемонії "Оскара" акторка "Барбі" Марго Роббі вбила двох зайців одразу – шикарною блискучою сукнею та особливим нюдовим манікюром, який пасуватиме під будь-який образ та, схоже, стане трендом весни-літа 2024.
Карамельний колір не дуже популярний серед любителів манікюру, та, як стверджує Who What Where UK, серед пальчиків інших зірок на червоній доріжці, цей відтінок був найцікавішим та віяв майбутньою трендовістю.
На "Оскарі" акторка постала перед камерами у чорній довгій блискучій сукні Versace з паєток та з дизайнерськими складочками на поясі. До образу вона підібрала каблучку, масивний золотий браслет Fred Leighton і манікюр у колір дорогоцінного металу.
Цей відтінок є ідеальним балансом між нюдовим і коричневим, що робить його чудовим для весняної та літньої погоди. Карамельний ідеально доповнив наряд Роббі й додав розкоші нігтям. Таку красу акторці створила її постійна майстриня манікюру Бетіна Голдштейн. Гольдштейн обрала мигдалеподібну форму і використала лак для нігтів Chanel карамельного кольору.
OBOZ.UA пропонує надихнутися іншими варіантами манікюру із цим нюдовим відтінком:
Нагадаймо, Оскар 2024 відбувся у ніч з 10 на 11 березня у Лос-Анджелесі, США. Тоді український режисер Мстислав Чернов вперше за всю історію незалежності нашої держави отримав статуетку найвеличнішої кінопремії у номінації "Найкращий документальний фільм" за кінострічку "20 днів у Маріуполі". Через перемогу росіяни почали плюватися і навіть цинічно заявили, що українці "обміняли нагороду на Маріуполь", хоч сам Чернов у промові вказав, що з радістю замінив би її на відсутність обстрілів та вбивств зі сторони східного сусіда.
Раніше OBOZ.UA писав про найвизначніші образи кінозірок на червоній доріжці, через що можна простежити, що цьогоріч акторки обрали нюдові та пастельні тони, які не впадають в очі. Навіть до червоної сукні було обрано молочний лак, як це зробила Ліза Коші.
Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Наталка Денисенко після разлучення поїхала відпочивати у Манавгат, що в Туреччині 18 июля 2025
Акторка Наталка Денисенко, яка недавно розірвала шлюб зі своїм чоловіком, актором Андрієм Федінчиком, поїхала відпочивати у Манавгат, що в Туреччині.
Головна сцена фестивалю Tomorrowland згоріла за два дні до старту 18 июля 2025
У бельгійському місті Бом масштабна пожежа знищила головну сцену одного з найбільших фестивалів світу - Tomorrowland.
Обкладинка Time нагадала про викрадених українських дітей 18 июля 2025
Кількість дітей, котрих Росія депортувала у період повномасштабного вторгнення, становить 19546.