29 сентября 2012
В киевском парке Киото и на Пейзажной аллее установят камеры видеонаблюдения. Об этом в эфире телеканала "Киев" заявил первый заместитель генерального директора КП "Киевзеленстрой" Николай Фредюк.
"В этом году мы запланировали установить несколько систем видеонаблюдения на аллее сакур. Кроме того, глава КГГА также распорядился, чтобы камеры появились и в других зонах для отдыха. Например, на Пейзажной аллее", - отметил Фредюк.
По его словам, реализация проекта не будет дорогостоящей. "Этот проект не будет дорого стоить. Например, чтобы установить несколько видеокамер на аллее сакур, ориентировочно понадобится около 100 тысяч гривен", - сказал представитель КП "Киевзеленстрой".
Ранее сообщалось, что в Киеве до конца 2013 года высадят два миллиона роз.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
kiyany.obozrevatel.com
← Вернуться на предыдущую страницу
Супутник для порятунку падаючої на Землю обсерваторії NASA Swift вийшов з-під контролю прямо на орбіті 29 июля 2026
Космічний апарат LINK компанії Katalyst Space, відправлений для підняття орбіти обсерваторії NASA Swift, зіткнувся з серйозною несправністю системи орієнтації. Вже на орбіті апарат перейшов у неконтрольоване обертання, через що зв'язок з ним став переривчастим, а бортовий комп'ютер виконав перезавантаження. Місія з порятунку обсерваторії NASA різко ускладнилася, але надія ще є.
Казахстан відновив відвантаження нафти у порту Новоросійська 28 июля 2026
Відновлення прийому нафти дозволяє нафтодобувним компаніям відновити експортні операції через морський термінал.
Вчені назвали кількість сну, яка необхідна для запобігання деменції і ранньої смерті 28 июля 2026
Хоча гени і вибір способу життя можуть бути найсильнішими детермінантами початку деменції і передчасної смерті,…