На сцені "Міс Всесвіт 2025" трапився нещасний випадок: учасницю забрали на ношах

21 ноября 2025

Конкурсантка "Міс Всесвіт 2025" з Ямайки Габріель Генрі, ймовірно, завершила свою участь у шоу краси передчасно через падіння зі сцени. Інцидент стався під час дефіле вечірніх суконь, а дівчину винесли медичною бригадою на ношах.

Причини падіння наразі не підтверджені, проте в мережі припускають, що це або втрата свідомості, або учасниця спіткнулася. Про інцидент повідомило медіа, яке спеціалізується на міжнародних конкурсах світу, Missosology й опублікувало відео.

На відео видно, як кілька членів команди та медиків схиляються над учасницею, аби надати їй первинну допомогу. Згодом стало відомо, що делегатку перевезли до лікарні.

Представники "Міс Всесвіт Ямайка" вже опублікували офіційний коментар. У заяві повідомляється, що Габріель Генрі доправили до лікарні Paolo Rangsit, де лікарі підтвердили відсутність загрозливих для життя травм.

Водночас медики продовжують обстеження, щоб остаточно визначити можливість її повернення до конкурсу, фінал якого відбудеться 21 листопада. Представники закликали зберігати оптимізм і підтримати учасницю морально під час її відновлення.

Напередодні інциденту Генрі ділилася позитивними враженнями від перебування у Таїланді (країна, яка цьогоріч проводить "Міс Всесвіт") та атмосфери конкурсу. Вона розповідала журналістам про сильну підтримку серед учасниць і тепло, з яким зустрічає їх країна-господар. До падіння делегатка успішно пройшла серію попередніх заходів, включно з інтерв’ю та дефіле в купальниках.

Окрім участі в конкурсі, Габріель Генрі відома як офтальмолог та засновниця благодійного фонду See Me Foundation, який допомагає людям із порушеннями зору отримати доступ до освіти та професійних можливостей. Її соціальний проєкт є частиною офіційної категорії "За межами корони", де публічне голосування триває до дня фіналу.

Раніше OBOZ.UA писав, що представниця України на "Міс Всесвіт 2025" Софія Ткачук представила символічний національний костюм "Голуб миру". Хоча він викликав доволі неоднозначну реакцію серед українців, його меседж є надзвичайно важливим.

Костюм "народжений із нашої спільної реальності, де слово, що найчастіше звучить в Україні, – мир". Це прямий заклик до всього світу: зупинити війну і припинити російську агресію.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочеш дізнатися більше — читай відгуки

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

До нового пакету санкцій ЄС потрапили патріарх Кирил та президент ФІДЕ 10 июня 2026

Також під санкції можуть потрапити ще кілька спортивних чиновників - міністр спорту Михайло Дегтярьов, президент Федерації спортивної боротьби Росії Михайло Маміашвілі.

Замість роботи і житла – рабство: поліцейські Києва викрили банду, яка незаконно утримувала людей 10 июня 2026

Замість роботи і житла – рабство: поліцейські Києва викрили банду, яка незаконно утримувала людей. Фото і відео Підозрюваним загрожує до 12 років позбавлення волі

Ударом в голову повалив пенсіонерку на землю, а потім добивав ногами: у Києві судитимуть зловмисника 10 июня 2026

Ударом в голову повалив пенсіонерку на землю, а потім добивав ногами: у Києві судитимуть зловмисника. Фото та відео Обвинувачуваному загрожує до 10 років позбавлення волі

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Люми-Дент 5.0
Люми-Дент

Отзывов: 1

Glow-Mi 4.9
Glow-Mi

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше