7 июля 2020
Олів’є Рустен вміє вражати! Здавалося б, «карантинний» тиждень моди без запрошень та глядачів не може бути захопливим, але навіть ці некомфортні умови креативний директор Balmain сприйняв як виклик. Нову колекцію він представив на човні, що плив Сеною. Вийшло видовищно, натхненно та креативно. Цікаво, що шоу мали змогу побачити перехожі з берега, а сам Рустен ще зранку благав дощові хмари розвіятися — і «погодні боги» його почули! День видався сонячним, а показ — фантастичним.






Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
У Польщі планують заборонити соцмережі для дітей 28 февраля 2026
У Польщі 27 лютого представлять законопроєкт, який передбачатиме штрафи для соціальних мереж, якщо їхні послуги залишатимуться доступними для дітей.
Наслідки ДТП без автоцивілки: водії повернули страховикам понад 152 млн грн 28 февраля 2026
Наслідки ДТП без автоцивілки: водії повернули страховикам понад 152 млн грн
Honor представить ультратонкий смартфон Magic V6 та акумулятор товщиною з ігрову карту на MWC 2026 28 февраля 2026
На майбутній виставці MWC 2026, яка відбудеться на початку березня в Барселоні, компанія Honor представить флагманський складаний смартфон Magic V6, який оновить рекорд тонкості у своєму класі. Разом з цим виробник продемонструє широкій публіці інноваційний кремнієво-вуглецевий акумулятор Honor Blade.