26 сентября 2024

У Деснянському районі Києва чоловік кинув пляшку у вікно маршрутки та травмував 12-річного хлопчика. Внаслідок події дитина отримала забійну рану голови та була госпіталізована до лікарні.
Про це повідомили в пресслужбі столичної поліції. Зловмиснику загрожує до п’яти років обмеження волі.
"Про хуліганські дії на зупинці громадського транспорту по вулиці Миропільській до столичної поліції повідомив водій маршрутного автобуса. У ході проведення першочергових слідчих дій правоохоронці з’ясували, що під час руху транспортного засобу у пасажира маршрутки виник конфлікт із водієм, через відмову останнього підзарядити чоловіку ґаджет. Зловмисник вийшов на зупинці та, піднявши з асфальту покинуту скляну пляшку, кинув її у вікно маршрутки та втік", – розповіли в пресслужбі.

У поліції додали, що від удару скло розбилось, а пляшка вдарила по голові 12-річного сина водія, який сидів на передньому боковому сидінні. Внаслідок цього хлопчик отримав забійну рану голови та був госпіталізований до лікарні.


Зловмисника розшукали та затримали в одному з хостелів столиці – ним виявився 30-річний уродженець Луганської області, судимий за крадіжку. За фактом хуліганства відкрито кримінальне провадження, а затриманому повідомили про підозру.

Як повідомляв OBOZ.UA, у Києві правоохоронці затримали двох чоловіків, які, за інформацією слідства, під час комендантської години напали на працівника АЗС у Подільському районі міста та побили його. Перед цим працівниця цього ж закладу відмовилась продавати їм алкоголь.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Експерти дали поради, як тренуватися і харчуватися, щоб не нашкодити серцю і судинам 29 июля 2026
Твердження, що фізичні навантаження корисні для серцево-судинної системи, вірно не завжди. Якщо тренуватися неправильно, можна…
Кількість померлих від Еболи у ДР Конго сягнула 1405 людей 28 июля 2026
З початку спалаху наприкінці квітня від вірусу померли 1405 людей, а поточний рівень смертності внаслідок хвороби становить 43,9%.
Аномальна спека: Бельгія стала лідером Європи за смертністю 28 июля 2026
Наприкінці червня Бельгія зафіксувала найвищий у Європі рівень надмірної смертності, пов'язаної зі спекою.