4 сентября 2023

У Святошинському районі Києва в суботу, 2 вересня, вантажівка на швидкості протаранила бетонні загородження блокпосту. Через ДТП було ускладнено рух транспорту в бік столиці.
Про це повідомили в пресслужбі КАРС "Київська служба порятунку". Для того, щоб ліквідувати наслідки аварії задіяли спецтехніку.
"Вранці 2 вересня на в’їзді до Києва з боку Житомира сталася ДТП. Водій вантажного автомобіля не впорався з керуванням та спричинив зіткнення з блок-постом. Внаслідок ДТП бетонні блоки конструкції блок-поста розкидало по проїжджій частині Житомирського шосе, що суттєво ускладнило рух автотранспорту. Обійшлося без жертв", – розповіли в КАРС.


Рятувальники за допомогою маніпулятора прибрали бетонні блоки з дороги, після чого повноцінний рух автотранспорту на Житомирському шосе відновлено.



Варто додати, що в Києві за перші 6 місяців поточного року сталося 878 аварій із загиблими та травмованими. Порівняно з 2022 роком цей показник збільшився майже на 70%.
Нагадаємо, у Київській області в середу, 30 серпня, на трасі Київ – Одеса сталась аварія за участі вантажівки та легковика. Внаслідок ДТП постраждали четверо осіб, серед яких неповнолітній.
Як повідомляв OBOZREVATEL, у Солом’янському районі Києва в неділю, 3 вересня, легковик на швидкості в’їхав у вітрину магазина та перекинувся. Аварія сталась на вулиці Борщагівській.
Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Вчені з'ясували вплив водного балансу та сну на напади мігрені 27 июня 2026
Мігрень може атакувати і через ці фактори.
Секрет корисного сніданку: дієтологи назвали кращі поєднання продуктів 27 июня 2026
Багато дієтологів називають сніданок “важливим паливом”, який допомагає набратися енергії з ранку і на весь…
У Латвії засудили двох росйських шпигунів 27 июня 2026
Винним у шпигунстві на користь Росії призначили покарання у вигляді позбавлення волі на п'ять та шість років.