3 августа 2022
У канадській провінції Британська Колумбія через масштабну лісову пожежу влада оголосила евакуацію місцевого населення. Про це повідомляє CBC News.
Мешканцям 324 житла наказали негайно евакуюватися, мешканцям ще 438 будинків - підготуватися до можливого виїзду.
Зазначається, що вогонь швидко поширюється і вже охопив 22 кв. км. За добу його площа розширилась уп'ятеро.
Пожежники намагаються загасити пожежу за допомогою авіатехніки.
Нагадаємо, у США вирують лісові пожежі. Округ Сіскія залишили мешканці понад 500 будинків. Також місцеві органи закликали евакуювати жителів міст Ірека та Форт-Джонс.
Раніше повідомлялося про пожежу у Національному парку Чеська Швейцарія.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
У Києві конфлікт між водієм та пішоходом закінчився стріляниною: є постраждалий 22 апреля 2026
У Києві конфлікт між водієм та пішоходом закінчився стріляниною: є постраждалий. Фото Підозрюваному загрожує до семи років позбавлення волі
Стало відомо, чому виникає цукрове обличчя і як його позбутися 22 апреля 2026
"Цукрове обличчя" означає шкіру, котра передчасно постаріла через глікацію колагену.
Німеччина пропонує підвищити вік резервістів до 70 років 22 апреля 2026
В умовах нестачі молодих кадрів у ФРН сподіваються активніше залучати старші покоління, які мають значний життєвий і професійний досвід.