27 августа 2024

У Києві в понеділок, 26 серпня, сталась сильна пожежа поблизу станції метро "Голосіївська". За попередньою інформацією, загорілась відселена будівля.
Про це OBOZ.UA стало відомо з власних джерел. Причину виникнення загоряння встановлять правоохоронці.
"Сьогодні після обіду сталась пожежа поблизу станції метро "Голосіївська" – вона не пов’язана із повітряної тривогою. Попередньо, загорілась відселена будівля – вогнем охоплено територію близько 20 квадратних метрів. На місці події вже працюють рятувальники", – розповів наш співрозмовник.



На опублікованих в соцмережах фото та відео можна побачити наслідки надзвичайної події, зокрема, видно як над багатоповерховими будинками піднімається густий чорний дим. Офіційної інформації щодо події поки не надходило.
Нагадаємо, у Києві в суботу, 24 серпня, ввечері загорілась одноповерхова дерев’яна будівля, яка розташована на воді. Подія сталась на острові Долобецькому на території Гідропарку.
Як повідомляв OBOZ.UA, у Печерському районі Києва сталась пожежа в житловому будинку на бульварі Леся Українки. Під час гасіння вогню рятувальники вивели на свіже повітря 20 осіб.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Слава Богу, що я вийшла з цих стосунків: ексдружина скандального Костянтина Темляка прокоментувала своє розлучення Актриса не шкодує про розлучення
Макрону закидають роман з ірансько-французькою актрисою: що відомо 14 мая 2026
Президента Франції Емманюеля Макрона підозрюють у романі з акторкою. Подейкують, що через їхнє листування він отримав ляпаса від дружини, Бріджит Макрон.
Смартфон Трампа все-таки виходить: перші T1 Phone почнуть доставляти вже цього тижня 14 мая 2026
Смартфон Трампа все-таки виходить: перші T1 Phone почнуть доставляти вже цього тижня