10 января 2025
Пожежа на нафтосховищі біля авіабази стратегічних бомбардувальників у російському Енгельсі триває, зазначив губернатор Саратовської області Роман Бусаргін. Про це він повідомив у п’ятницю, 10 січня..
За його словами, жителі відчувають "дискомфорт".
"Процес вигоряння палива триває. За оцінкою фахівців, орієнтовно він займе ще два дні", - мовиться у повідомленні.
Зокрема 9 січня в другій половині дня через погодні умови жителі міста Енгельс "могли відчувати дискомфорт через дим".
Додамо, в Енгельсі 8 січня запровадили надзвичайний стан після того, як пожежа поширилася, а двоє пожежників загинули під час її гасіння.
Раніше у середу Генштаб ЗСУ підтвердив удар по нафтобазі у місті Енгельс Саратовської області. Там згоріла нафтобаза, яка постачала пальне для літаків стратегічної авіації РФ.
ЗСУ уразили командний пункт армії РФ у Харцизьку
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
ЄС торік купив скрапленого газу з Росії на 7,2 млрд євро - ЗМІ 9 января 2026
Європа все ще отримує величезні обсяги газу з російського СПГ-комплексу на півострові Ямал у Сибіру.
Деякі республіканці у Конгресі критикують зазіхання Трампа на Гренландію 9 января 2026
Дуже гостро розкритикував зазіхання Трампа на Гренландію сенатор Том Тілліс. В промові у Сенаті він заявив, що "втомився від дурних".
Небезпечна погода на дорогах: водіїв закликають бути обережними 9 января 2026
Небезпечна погода на дорогах: водіїв закликають бути обережними