Поліцейські Києва викрили посадовця, який намагався "заробити" на ліквідації наслідків катастрофи на ЧАЕС

18 июня 2024

Правоохоронці Києва викрили на службовому підробленні заступника директора державного підприємства. За інформацією слідства, посадовець намагався "заробити" понад 240 тис. гривень на ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

Про це повідомили в пресслужбі столичної поліції. Підозрюваному загрожує до восьми років позбавлення волі.

За словами правоохоронців, вони викрили заступника державного підприємства "Північна Пуща" у серії службових злочинів під час проведення робіт з ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

"Поліцейські встановили, що директор та заступник підприємства у спільній змові уклали договори з приватною фірмою на виконання робіт з вирубки та вивезення радіаційного лісу з зони відчуження, попри те, що роботи були зроблені раніше іншою фірмою. Прибуток за "виконані роботи" керівництво підприємства замовника запропонувало поділити взамін на фіктивні документи від фірми підрядника", – уточнили в пресслужбі.

Як зазначили у пресслужбі Київської міської прокуратури, за домовленістю, за підписання актів виконаних робіт та після перерахування грошей  підприємець мав передати директору держпідприємства 60% від суми договору – понад 240 тисяч гривень.

Попри все, "бізнесменів" було викрито, а гроші за "роботу" повернули до бюджету. Заступнику директора підприємства слідчі повідомлено про підозру за фактом замаху на заволодіння чужого майна та за службове підроблення. Директору держустанови було повідомлено про підозру раніше та наразі обвинувальний акт розглядається в суді.

Як повідомляв OBOZ.UA, у Житомирській області правоохоронці повідомили про підозру у шахрайстві 24 особам. За інформацією слідства, вони прописались у Чорнобильській зоні для отримання виплат на загальну суму 1, 5 млн грн.

Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Смертник у Пакистані атакував акцію за мир: 14 загиблих, багато поранених 3 августа 2026

Серед загиблих - щонайменше дев'ятеро цивільних і п'ятеро поліцейських, ще понад 20 осіб дістали поранення.

Міграційна криза в Сеуті: кількість жертв зростає, ЄС посилює реакцію 3 августа 2026

Число загиблих в іспанському анклаві Сеута зросло до 72 осіб після того, як за вихідні на узбережжі виявили ще п'ять тіл. Влада продовжує пошуки, а ЄС обговорює посилення захисту зовнішніх кордонів.

Apple планує перетворити майбутні розумні окуляри на гаджет для фітнесу 3 августа 2026

Компанія Apple планує перетворити свої майбутні розумні окуляри без доповненої реальності на ще одну платформу для здоров'я та фітнесу. Однак ці можливості, як повідомляє 9to5Mac з посиланням на Марка Гурмана, не увійдуть до першого покоління пристрою, вихід якого очікується наступного року.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

авг 0.4
авг

Отзывов: 1

Бандик О.А. 5.0
Бандик О.А.

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше