Нацбанк дозволив самоліквідуватися Фінексбанку

19 ноября 2016

Національний банк України дав згоду на ліквідацію Фінексбанку за ініціативою його власників та відкликання ліцензій банку.

Про це йдеться у повідомленні НБУ від 18 листопада.

Рішення про самоліквідацію Фінексбанк ухвалив на загальних зборах акціонерів банку 22 вересня. Причина такого рішення – складне становище на ринку фінансових і банківських послуг та невизначеність щодо можливих напрямків і джерел подальшої капіталізації банку

В НБУ зазначили, що при самоліквідації банк самостійно погашає всі зобов'язання перед клієнтами. В такому випадку не виникає жодного навантаження на Фонд гарантування вкладів фізичних осіб.  

На 17 листопада Фінексбанк мав достатній рівень ліквідності для розрахунків з клієнтами. Обсяг високоліквідних коштів становив 21 млн. грн. Загальний обсяг зобов'язань банку – 6,5 млн. грн., з них перед юридичними особами – 3,5 млн. грн., фізичними особами – 0,9 млн. грн. Таким чином, у банку достатньо ліквідних коштів для виконання своїх зобов'язань перед кредиторами та вкладниками у повному обсязі без зовнішніх залучень.

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Эта 110-миллионолетняя окаменелость динозавра выглядит как статуя (ФОТО) 22 мая 2017

Как написал Майкл Грешко для National Geographic, такой уровень сохранности «редок, как выигрыш в лотерею. Чем больше я смотрю на него, тем больше он меня ошеломляет».

Дженнифер Лоуренс сдает в аренду свою квартиру 22 мая 2017

26-летняя киноактриса предлагает арендовать ее кондо-апартаменты в нью-йоркском районе Трайбека

ОРВИ повышают риск инфаркта 22 мая 2017

Как сообщают австралийские ученые в журнале Internal Medicine Journal, острые респираторные вирусные инфекции (ОРВИ) связаны с повышенным риском развития инфаркта.

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

bgarden.com.ua 0.8
bgarden.com.ua

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое