Нацбанк дозволив самоліквідуватися Фінексбанку

19 ноября 2016

Національний банк України дав згоду на ліквідацію Фінексбанку за ініціативою його власників та відкликання ліцензій банку.

Про це йдеться у повідомленні НБУ від 18 листопада.

Рішення про самоліквідацію Фінексбанк ухвалив на загальних зборах акціонерів банку 22 вересня. Причина такого рішення – складне становище на ринку фінансових і банківських послуг та невизначеність щодо можливих напрямків і джерел подальшої капіталізації банку

В НБУ зазначили, що при самоліквідації банк самостійно погашає всі зобов'язання перед клієнтами. В такому випадку не виникає жодного навантаження на Фонд гарантування вкладів фізичних осіб.  

На 17 листопада Фінексбанк мав достатній рівень ліквідності для розрахунків з клієнтами. Обсяг високоліквідних коштів становив 21 млн. грн. Загальний обсяг зобов'язань банку – 6,5 млн. грн., з них перед юридичними особами – 3,5 млн. грн., фізичними особами – 0,9 млн. грн. Таким чином, у банку достатньо ліквідних коштів для виконання своїх зобов'язань перед кредиторами та вкладниками у повному обсязі без зовнішніх залучень.

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Семь полезных свойств манго, о которых вы даже не подозревали 20 января 2017

Существует много разновидностей манго, но все они имеют нечто общее: мясистая мякоть, большая семечка и бесконечная польза для здоровья.

Трамп хочет на инаугурации раскрыть "жгучую" тайну 20 января 2017

Избранный президент США Дональд Трамп пошутил про свою жгучую прическу, заявив, что дождь в день его инаугурации поможет развеять все сомнения в том, носит ли он парик.

Премьера компактного кроссовера Volvo XC40 состоится в апреле 20 января 2017

Сетевые источники сообщают, что компания Volvo приурочит к предстоящему Автосалону в Шанхае премьеру премиального компактного кроссовера XC40.

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Наш Доктор 0.6
Наш Доктор

Отзывов: 1

Окна Германии 1.0
Окна Германии

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое