18 августа 2025
В Росії на Хабаровському суднобудівному заводі звільнять 70% працівників через нестачу замовлень. Про це поінформував Центр протидії дезінформації при Раді національної безпеки і оборони України.
Відповідний наказ за рішенням "Об’єднаної суднобудівної корпорації" генеральний директор підприємства Михайло Боровський підписав 10 липня 2025 року.
"Тож після 31 жовтня ц.р. на верфі може залишитися близько 90 працівників (у 2023 році там працювало понад 500 осіб)", - наголосили у Центрі.
У документі зазначається, що скорочення персоналу одного з найбільших суднобудівних заводів Далекого Сходу зумовлене "відсутністю обсягів виробництва".
У ЦПД вже повідомляли, що програма оновлення цивільного морського флоту, котру Росія широко рекламувала у 2023 році, скорочена на понад 40% через хронічну нестачу фінансування.
"Санкції працюють", - резюмували у повідомленні.
Нагадаємо, в Росії автозавод BNM, що належить дилерському холдингу БН-Моторс, зупинив виробництво менш ніж через пів року після запуску.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Чи правда, що треба обов'язково вживати гарячу їжу 11 марта 2026
Насправді це лише міф.
НСЗУ проведе моніторинг закладів, що надають КТ та МРТ-діагностику 11 марта 2026
Моніторинг відбуватиметься в межах пакета Програми медичних гарантій «Профілактика, діагностика, спостереження та лікування в амбулаторних...
Мер Вільнюса жорстко відреагував на виступ російського гурту в Литві та закликав викорінити "мʼяку силу Кремля" 11 марта 2026
Мер Вільнюса жорстко відреагував на виступ російського гурту в Литві та закликав викорінити "мʼяку силу Кремля" Йдеться про концерт, який має відбутися 18 березня у Вільнюсі