30 июня 2020
Студия Spyglass Media работает над продолжением с Paramount Pictures.
В новом фильме должны появиться знакомые лица серии — так, Дэвид Аркетт вернётся к роли шерифа Дьюи, а Нив Кэмпбелл ведёт переговоры о возвращении своей героини.
Сценарист оригинального "Крика" Кевин Уильямсон выступит в роли исполнительного продюсера.
Сюжетом новой части займутся Джеймс Вандербилт и Гай Бусик.
Премьера картины запланирована на 2021 год.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Тарас Тополя прокоментував надіслане і йому інтимне відео ексдружини 19 января 2026
Тарас та Олена Тополі прожили у шлюбі 12 років та на початку грудня оголосили про розставання
Євросоюз з новими силами візьметься за виключення китайського обладнання з критично важливої інфраструктури 19 января 2026
Американські влади ще кілька років тому почали витісняти обладнання китайських Huawei та ZTE з національних мереж зв'язку, країни-союзники вони закликали проявити солідарність у цій сфері, але в Європі цей процес мав добровільний характер, а тому не призвів до одностайного відмови від китайського обладнання. Тепер відповідні вимоги можуть бути закріплені законодавчо.
Несправний комп'ютер Altair 8800 відремонтували і вперше запустили через 52 роки після випуску 19 января 2026
Власник комп'ютера-конструктора MITS Altair 8800 придбав його в 1974 році, але не впорався зі збором, внаслідок чого пристрій був відданий забуттю на цілих 52 роки. Нещодавно цей комп'ютер був відремонтований з установкою нового блоку живлення і успішно запустив гру Kill the Bit, написану в 1975 році. Історик комп'ютерів SDF з Interim Computer Museum (ICM) поділився цим знаковим моментом у своєму профілі X.