28 апреля 2025
Вдень 28 квітня декілька європейських країн залишились без електропостачання. Про проблеми з енергетикою відомо в Іспанії та Португалії. Про це повідомляє Euronews.
Про відсутність електроенергії повідомляли також мешканці Андорри та прикордонних з Іспанією районів Франції. Також відключення були зафіксовані у Бельгії.
Офіційно причину блекауту ще називали. Дві найбільші електричні компанії Іспанії( Еndesa та Iberdrola) вже розслідують інцидент.
За даними португальської національної електричної компанії REN, можливою причиною проблеми є пожежа на південному заході Франції, на горі Аларік. Ця пожежа пошкодила високовольтну лінію електропередач між Перпіньяном і східною Нарбонною.
Нагадаємо, 28 квітня у низці європейських країн сталися масштабні перебої з електропостачанням.
Раніше у квітні в Грузії двічі стався масштабний блекаут. 19 квітня це сталося через аварію на лінії електропередачі Кавкасіоні.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Кошовий розказав про навчання старшої дочки за кордоном 11 мая 2026
Шоумен розказав, коли його старша донька Варвара вирушила на навчання до Італії
Пірати «викрали» Forza Horizon 6 за 9 днів до релізу 11 мая 2026
До релізу амбіційної гоночної аркади з відкритим світом Forza Horizon 6 від видавця Xbox Game Studios та розробників з британської студії Playground Games залишилося ще більше тижня, а пірати вже отримали доступ до гри.
iPhone 18 Pro з'явився у темно-вишневому кольорі: стали відомі нові подробиці 11 мая 2026
iPhone 18 Pro з'явився у темно-вишневому кольорі: стали відомі нові подробиці