НБУ повністю ліквідував ще один комерційний банк

27 февраля 2016

Національний банк України учора, 25 лютого, ухвалив рішення відкликати ліцензію та ліквідувати ПАТ "Авант-Банк".

Про це сьогодні повідомляє прес-служба регулятора.

"Національний банк України 25 лютого 2016 року за пропозицією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняв постанову №109 про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію ПАТ "Авант-Банк". Банк віднесено до категорії проблемних на початку грудня 2015 року. Наприкінці року стан ліквідності ПАТ "Авант-Банк" значно погіршився. В той же час, почались надходження скарг від фізичних та юридичних осіб стосовно невиконання банком своїх зобов'язань. Враховуючи відсутність в акціонерів чітких планів щодо поповнення ліквідності банку та невиконання операцій клієнтів у встановлений законодавством строк, Національним банком було прийняте рішення щодо віднесення ПАТ "Авант-Банк" до категорії неплатоспроможних", – пояснили в НБУ.

 

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Три країни ЄС стали лідерами за видачею туристичних віз росіянам - ЗМІ 7 мая 2026

Протягом кількох місяців країни Балтії та Північної Європи наполягали на посиленні візової політики щодо російських туристів.

Чоловік втомився чекати кур'єрів і запустив 200 дронів, щоб їх привести 6 мая 2026

Чоловік втомився чекати кур'єрів і запустив 200 дронів, щоб їх привести

"Я була одержима росіянами". Ніколь Кідман підіграла російській пропаганді 6 мая 2026

"Я була одержима росіянами". Ніколь Кідман підіграла російській пропаганді Актриса вихвалила російських письменників-класиків

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше