Індія попросила РФ достроково відпустити її громадян з армії

23 февраля 2024

Міністерство закордонних справ Індії попросило Росію достроково звільнити частину індійців, які працюють в армії РФ на "допоміжних роботах". Про це повідомляє Reuters.

"Нам відомо, що кілька громадян Індії записалися на "допоміжні роботи" в російську армію. Посольство Індії регулярно розглядало це питання з відповідними російськими органами для їх якнайшвидшого звільнення. Ми закликаємо всіх громадян Індії проявляти належну обережність і триматися подалі від цього конфлікту", - мовиться в цій заяві.

Заява індійського відомства зроблена після того, як індійська газета The Hindu повідомила, що близько 100 індійців торік були найняті в армію Росії за контрактами, що мають тривати щонайменше один рік.

Нагадаємо, Індія відновила закупівлю російської нафти сорту Сокол, після двох місяців перерви через проблеми з оплатою.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Перша заміна оливи в електромобілі: коли її потрібно робити 6 марта 2026

Перша заміна оливи в електромобілі: коли її потрібно робити

Ердоган відреагував на удар Ірану по Азербайджану 6 марта 2026

Президент Туреччини зателефонував лідеру Азербайджану і висловив свої співчуття братньому народу.

Удар по іранському фрегату: загинули понад 100 моряків 6 марта 2026

Також в іранському постпредстві при ООН спростували твердження про те, що Іран закрив Ормузьку протоку.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Lowmel Sand 5.0
Lowmel Sand

Отзывов: 1

Дрім 0.5
Дрім

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше