Індія відкрила приватний завод із виробництва літаків Airbus C295

28 октября 2024

В Індії відкрили перший приватний завод з виробництва військових транспортних літаків C-295 спільно з Airbus SE. Про це повідомляє Bloomberg.
 
Новий завод у штаті Гуджарат побудований у партнерстві Airbus SE та Tata Advanced Systems. Він випускатиме транспортні літаки для заміни застарілого флоту індійської армії. 
 
За контрактом вартістю 219 мільярдів рупій (2,6 млрд доларів) Індія отримає 56 літаків C-295, з яких 16 буде вироблено в Іспанії, а решту - на індійському заводі.

Перші літаки почнуть постачатись у 2026 році, а фінальна партія очікується у серпні 2031 року.
 

Цей проєкт також залучає індійські державні компанії, такі як Bharat Electronics Ltd. та Bharat Dynamics Ltd., які займуться виробництвом компонентів для літаків. Спочатку в індійських C-295s частка місцевих комплектуючих складе близько половини, але надалі планується її збільшення до 75%.
 
Літаки C-295 зможуть перевозити до 71 військовослужбовця або 9 тонн вантажу, що допоможе замінити застарілі Avro та радянські Ан-32, які вже виробляють свій ресурс.

Раніше повідомлялося, що Україна та Індія домовляються про співпрацю в оборонній промисловості.  

Європа понад рік постачає Україні індійські боєприпаси - ЗМІ

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Ескалація США: Куба оголосила міжнародний надзвичайний стан 2 февраля 2026

Відносини між країнами створюють небезпеку для національної безпеки, міжнародної стабільності та навіть виживання людства через ризики ядерної ескалації та кліматичних змін, вважає глава МЗС Куби.

Путін заявив про збільшення постачань зброї до Африки 2 февраля 2026

Міжнародна статистика свідчить, що експорт російської зброї різко скоротився після початку повномасштабної війни проти України.

Стало відомо, що Кетрін О'Гара із "Сам удома" вважала важливішим за кар'єру 2 февраля 2026

"Завжди на першому місці". Стало відомо, що Кетрін О'Гара із "Сам удома" вважала важливішим за кар'єру Актриса не дозволяла собі поринати у кар'єру з головою

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

BELSTA 5.0
BELSTA

Отзывов: 1

Фіщенко Яків  
Фіщенко Яків

Отзывов: 1

Орест 5.0
Орест

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше