5 декабря 2025
Індія візьме в Росії в оренду атомний ударний підводний човен на 10 років і заплатить за нього два мільярди доларів. Про це повідомляє Bloomberg, цитуючи свої джерела.
Обговорення оренди російської субмарини тривало протягом кількох років, але сторонам не вдавалося дійти згоди щодо ціни. Тепер угоду погоджено. В листопаді індійські моряки вже відвідали один з суднобудівних заводів РФ.
Індія матиме цю субмарину вже протягом найближчих двох років. Проте є ймовірність, що терміни постачання будуть зміщені через складність проєкту.
Згідно з умовами оренди, субмарину не можна використовувати у військових цілях, а тільки - для навчання.
Індія планує навчати на підводному човні своїх моряків, поки будує дві власні атомні субмарини, стверджують джерела.
Нагадаємо, російський диктатор Володимир Путін прибув з першим за чотири роки візитом в Індію.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочеш дізнатися більше — читай відгуки
← Вернуться на предыдущую страницу
Колишня головна дипломатка ЄС подала у відставку 5 декабря 2025
Могеріні стала однією з підозрюваних, яких затримали за підозрою у причетності до шахрайства з використанням коштів ЄС.
Путін прокоментував можливість повернення РФ до G7 5 декабря 2025
Російський правитель заявив про скорочення частки країн G7 у світовій економіці та про рецесію у Німеччині.
Представниця України на Дитячому Євробаченні 2025 зробила дуже гучну заяву 5 декабря 2025
Очікуйте перемоги: представниця України на Дитячому Євробаченні 2025 зробила дуже гучну заяву Дитячий конкурс відбудеться 13 грудня