8 мая 2025
Радник індійського прем'єр-міністра з національної безпеки Аджіт Кумар Довал контактував з Росією, Китаєм, США у зв'язку з ударами Індії по Пакистану. Про це з посиланням на неназваного представника індійської влади повідомляє The Times of India.
"На зв'язок виходили з секретарем Ради безпеки Росії Сергієм Шойгу, членом Політбюро ЦК КПК та головою МЗС КНР Ван І та радником президента Франції Еммануелем Бонном", - заявив він.
Довал розмовляв з держсекретарем США Марко Рубіо, радником прем'єра Великобританії у справах національної безпеки Джонатаном Пауеллом, радником з національної безпеки Саудівської Аравії Мусаїдом Аль Айбаном, радником з нацбезпеки ОАЕ шейхом Тахнуном бін Заїдом Аль Нахайяном.
"Радник проінформував колег про вжиті заходи і про те, що вони були вивіреними, обмеженими, не спрямованими на подальшу ескалацію ситуації. Він підкреслив, що Індія не має наміру вести ескалацію, але добре підготовлена, щоб рішуче відповісти, якщо Пакистан вирішить посилити ситуацію", - зазначив співрозмовник видання.
Радник прем'єр-міністра продовжить підтримувати контакти зі своїми іноземними колегами, додає джерело.
Як відомо, відносини між Індією та Пакистаном погіршилися після теракту 22 квітня, коли в індійському місті Пахалгам група бойовиків вбила 26 осіб. Індія звинуватила Пакистан у нападі, але Ісламабад відкинув ці звинувачення. На кордоні між двома ядерними державами періодично відбуваються перестрілки.
Нещодавно Індія оголосила про початок атаки на "терористичну" інфраструктуру в Пакистані. Було завдано кілька ракетних ударів по Пакистану. В Ісламабаді пообіцяли відповідь.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Козловський і Кондратюк поставили крапку в багаторічному скандалі: хто поступився і що кажуть зірки 8 мая 2025
"Я вільний!" Козловський і Кондратюк поставили крапку в багаторічному скандалі: хто поступився і що кажуть зірки Судова справа тривала 13 років
Найгірший образ на Met Gala 2025: тайська співачка потрапила в скандал через труси з обличчями борців за права темношкірих. Фото Це був її перший (і не дуже вдалий) вихід на червону доріжку балу
Трамп вирішив перейменувати ще одну затоку 8 мая 2025
Американський лідер планує перейменувати Перську затоку біля південного узбережжя Ірану.