Оля Полякова розказала, на чому не економить, а її дочка - чи радиться з мамою щодо контенту

13 февраля 2024

Cпівачка Оля Полякова разом із донькою Машею, які також підтримали Алана Бадоєва на прем’єрі його документального "Довга Доба", розказали, чи почали економити від початку повномасштабного вторгнення.

В ексклюзивному коментарі ТаблоID дівчата зізналися, на чому (не) економлять та чи не шкодують про повернення з-за кордону.

Як пояснила Полякова, вони з донькою отримують багато подарунків і бонусів за рекламу в Instagram.

"Ми як люди, які можемо робити дуже багато речей по бартеру, на нас це якось не відображається, тому що ми як не витрачали на це гроші, так і не заощаджуємо. Слава Богу", - зазначила Оля.

"Звісно, в багатьох речах ми економимо. Звісно, що більше не ходимо по Louis Vuitton (їх немає, по-перше у нас навіть)", - посміхнулася Полякова.

Дівчата на прем'єрі стрічки "Довга доба"

фото пресслужби

"Доношуємо те, що купили 2-3-10 років тому. Слава Богу, що тоді накупили", - додала вона.

Маша також відповіла, чи не шкодує, що залишила навчання в Лондоні і повернулася в Україну.

"Ні хвилини. Тут набагато краще, місце, де я хочу жити усе своє життя. В мене була депресія за кордоном", - відповіла вона.

"Я пам'ятаю себе і свій стан, коли виїхала з дітьми, це було страшне. Ти не хочеш нічого, не бачиш нічого, тобі нічого тут не подобається, ти хочеш тільки додому", - додала Оля.

А ще співачка відповіла, як війна відобразилася на стані її здоров'я.

"Раніше зовсім не хворіла, на ГРВІ не хворіла, а зараз просто не вилізаю з болячок. Я п'ю вітаміни, я все роблю, я перевіряюся, і мої лікарі кажуть тільки єдине: "Стрес. Треба відпочивати".

А як відпочивати, а де, а за що, як то кажуть. Я розумію, що ми всі українці постарішали, зіпсували собі здоров'я", - зазначила співачка.

Полякови і на світські заходи ходять разом, і постять багато спільних фото

Також 19-річна Маша відповіла, чи радиться з мамою і папою, коли публікує фото, TikTokи тощо.

"Ні. Ви думаєте, чого я їх іноді видаляю. Я ні з ким не раджуся, якщо собі подобаюсь, то все виставляю", - впевнено відповіла дівчина.

фото з instagram Маші

Нагадаємо, Полякова, яка лише у червні 2022 оголосила свій справжній вік, 17-го січня зустріла 45-річчя. З приводу цього вона розповіла, що робить та чого не робить для того, аби зберігати красу і молодість.

tabloid.pravda.com.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Китай без попередження запустив ракету «Чанчжень-12B» — свій аналог Falcon 9 3 июня 2026

У минулий понеділок, 1 червня, Китай вперше запустив ракету-носій «Чанчжэн-12B» (Long March 12B) — вона стартувала з космодрому Цзюцюань у пустелі Гобі. Захід відбувся без попередження: влада країни не повідомляла про закриття повітряного простору.

Скільки часу можна говорити без шкоди для голосу 3 июня 2026

У голосових зв'язок є певний ресурс, котрий не варто перевищувати.

Мадяр назвав умову зустрічі з Зеленським 3 июня 2026

Глава угорського уряду готовий зустрітися з президентом України на початку наступного тижня, якщо сторони зможуть досягти згоди щодо питання основних прав угорської меншини.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

https://autochronicl ehub.com 5.0
https://autochronicl ehub.com

Отзывов: 1

Мedbook.org.ua 4.5
Мedbook.org.ua

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше