1 июня 2023
Порівняння нападу дронів на Москву з постійними обстрілами України російськими військами є некоректним. Про це на брифінгу у вівторок, 30 травня, заявив речник Генерального секретаря ООН Стефан Дюжаррік.
Він зазначив, що ООН засуджують будь-які атаки на цивільні об'єкти.
"Але жодним чином не можна порівнювати напад дронів на Москву з тими обстрілами України, що відбуваються постійно", - зазначив Дюжаррік.
Нагадаємо, у вівторок було завдано 17-й за рахунком повітряний удар Росії по Києву за цей місяць, в основному по цивільних районах.
Цього ж ранку Москва і Підмосков'я зазнали атаки безпілотників. Внаслідок цього кілька будівель отримали незначні пошкодження, легкі поранення у двох цивільних.
Українська влада відкинула звинувачення Росії. В Офісі президента зазначили, що інцидент може бути пов’язаний з тим, що "деякі з апаратів захотіли повернутися до своїх творців".
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Ектор Хіменес-Браво у День моди здивував кількістю своїх вишиванок 11 июля 2025
Зірковий шефкухар Ектор Хіменес-Браво 9-го липня, у День моди, похизувався своїми вишиванками.
60-річна чеська супермодель Пауліна Порізкова заручилася з коханим. Відео 11 июля 2025
Чеська супермодельта актриса Пауліна Порізкова виходить заміж за свого бойфренда, 62-річного сценариста, продюсера та режисера Джеффa Грінстайна.
Ведуча "Хіт FM" закрутила роман із старшим на 10 років Героєм України: він влаштував "спецоперацію", щоб познайомитися Доля звела їх у Києві