"Негарно бути таким підлизою": Вайкуле рознесла путініста Рєзніка, а також висловилася про позицію зниклого Леонтьєва

14 августа 2023

Знаменита латвійська співачка Лайма Вайкуле, яка активно підтримує Україну та засуджує агресію РФ, висловилася про кремлівського блазеня Іллю Рєзніка, який раніше писав для неї, а також для Алли Пугачової, Валерія Леонтьєва та багатьох інших хіти. Зараз же поет-пісняр складає оди для кривавого російського диктатора Володимира Путіна, і Вайкуле вважає це огидним. Вона назвала путініста "підлизою", який відверто намагається вислужитися перед владою.

Такі коментарі від латвійської артистки пролунали в інтерв'ю на YouTube-каналі "І грянул грэм". Зірка зауважила, що Рєзнік свого часу посприяв її популярності, написавши багато успішних композицій, проте зараз його позиція викликає у Вайкуле виключно відразу.

"Ілля свого часу дуже багато зробив, для мене і для себе, це було і йому, і мені вигідно... Усі, хто сьогодні займаються ось цим – фу, як гидко... Навіть у дитячому садку я знала, що не можна підлизуватися. А сьогодні, дорослій людині писати пісні про Путіна... Я не знаю. Мені здається, це занадто. Некрасиво бути таким підлизою, відкритим. Треба все ж таки гідність мати. Це занадто", – прокоментувала Вайкуле.

Водночас виконавиця досить тепло відгукнулася про свого російського колегу Валерія Леонтьєва. Той мовчить про війну: не засуджує її, але й не підтримує. Артист зараз нібито живе у США. Лайма натякнула, що співак мовчить не просто так. Ймовірно, він не підтримує терористичні дії своєї країни, проте боїться про це говорити.

"Валерій класний. Дуже хороша людина. Він же взагалі не дає інтерв'ю. Це людина, яка все життя не дає інтерв'ю. Він молодчина насправді, про це мало хто знає. Оскільки він не дає інтерв'ю, він не може розкритися. Але він дуже цікава людина", – запевнила Вайкуле.

Нагадаємо, днями у Латвії пройшов благодійний фестиваль Вайкуле, де виступили антивоєнно налаштовані зірки. Гостями вечора стали також російські артисти Максим Галкін та Алла Пугачова.

obozrevatel.com

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Осадча висловилася щодо свого бажання мати доньку та народження дитини в 45 років 23 февраля 2025

41-річна телеведуча Катерина Осадча у своєму Instagram зізналася, чи наважилася б вона народити дитину у 45 та чи хотіла б донечку. 

Брітні Спірс витратила понад $2 млн на судові рахунки свого батька, який 13 років опікувався співачкою 23 февраля 2025

Брітні Спірс витратила понад $2 млн на судові рахунки свого батька, який 13 років опікувався співачкою Батько контролював кожен крок співачки з 2008 року

На Берлінале показали український фільм "Стрічка часу", який вразив глядачів 23 февраля 2025

Зібрав повну залу і зірвав 10-хвилинні овації: на Берлінале показали фільм "Стрічка часу", який вразив глядачів. Про що він Катерина Горностай присвятила "Стрічку часу" пам’яті свого молодшого брата

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Система для млм 5.0
Система для млм

Отзывов: 2

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше