Нетаньягу підтвердив ліквідацію лідера ХАМАС

29 мая 2025

Лідер ХАМАС у Газі Мохаммед Сінвар - ліквідований. Про це заявив прем'єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу в середу, повідомляє Reuters.

Раніше міністр оборони Ізраїлю Ісраель Кац у коментарі ізраїльським ЗМІ заявив, що офіційного підтвердження смерті Сінвара нема, але "за всіма ознаками, він був ліквідований".


Мохаммед Сінвар - молодший брат попереднього лідера ХАМАСу Ях’ї Сінвара, якого було ліквідовано у жовтні 2024 року, який за версією ізраїльтян, організував напад на Ізраїль 7 жовтня 2023 року.

Сінвар вважався одним із найвпливовіших командирів ХАМАС, якого активно розшукували за участь у терористичних акціях проти Ізраїлю, зокрема викраденні ізраїльського солдата Гілада Шаліта 2006 року.

Раніше Беньямін Нетаньягу схвалив негайне поновлення надання гуманітарної допомоги для населення Гази. 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Фахівці навчили, як захистити себе від негативного впливу електромагнітних полів 4 июля 2025

Як захистити себе від негативного впливу електромагнітних полів

Росіяни пошкодили понад півтисячі будинків у Києві з початку року 4 июля 2025

Росіяни пошкодили понад півтисячі будинків у Києві з початку року

Швеція надасть Україні зброю на понад $150 млн 4 июля 2025

Допомога складається з понад 10 артилерійських стволів Archer, засобів далекобійного удару та підводних засобів, а також логістичної підтримки.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше